AMERICKÉ NÁMOŘNICTVO NÁMOŘNÍ PĚCHOTY DŮSTOJNÍK ŠATY CAP ODZNAK DŮSTOJNÍKA USMC ČEPICE ODZNAK PIN GARRISON

Hodnocení 

302.56 Kč

Nový produkt

1 ks

Štítky: fondant policejní odznak, klobouk garrison, marsoc, německá ww2, městská policie odznak, usaf garrison cap, německá armáda 2. světové války, čepice garrison, klobouk usmc, kolekce policejní odznak.

Přesné repro 2. světové války Důstojníka USMC EGA Kasáren Čepici Kovový Odznak

Rozměr: 1 1/2" x 1 1/2"

Čistá Hmotnost: 12 g

Obraz může být trochu jiný, poněkud v barvu z výrobku, budete dostávat v důsledku různých monitoru. Uvědomte si prosím před nabízení.

Zpětná vazba:

1> Vaše Zpětná vazba je pro nás velmi důležité, věnujte prosím několik sekund opustit velkou zpětnou vazbu, pokud jste spokojeni s našimi produkt nebo službu, děkuji moc !!

2> nabízíme vždy nejnižší cenu za nejlepší zboží a služby pro vás.

3> Prosím, kontaktujte nás před odjezdem neutrální(3 hvězdičky) nebo negativní(1-2 hvězdičky) zpětnou vazbu. Budeme se snažit v našich silách vyřešit problém a nechat vám šťastný nákupní nálada zde. Děkuji!!!

Návrat:

I když máme velkou důvěru v kvalitu a ceny našich produktů, nemůžeme zaručit, že každý kupující by být 100% spokojeni s nimi. Ale bez ohledu na to, slibujeme, budeme se snažit v našich silách vyřešit jakýkoliv problém nastal v průběhu transakce. To, co sledujeme, není jen podnikání nebo zisku. Upřímnost je to, co si vážíme mnohem více!

Pokud si chcete náhrady, protože položky vady nebo nějaké jiné problémy s kvalitou, prosím, kontaktujte nás do 3 dnů poté, co jste si to. poplatek vztahující se k vrátit poštovní by měl být překonán sami.

Díky za tvůj příchod!

Typ medaile

Související produkty