JKM 10AWG SAE converter kabel 0,3 m motocykl SAE konektor 1015 tlustý kabel 30A pro testování nabíjení baterie

Hodnocení 

280.94 Kč

Nový produkt

1 ks

Štítky: bass baterie, konektor sae, y92019, pojistka kabel baterie, sae, booster kabel drát, konektor sae, kabel baterie prodloužit, 37 baterie, 6mm2 kabel.

JKM Factory outlet

Objednací Čísla: JKM-SAE-108 název Výrobku: SAE converter Specifikace: 1015 červené a černé 10AWG drát kvalita Materiálu: všechny měď Délka; 30 CM/0.98 FT průměr Drátu; 4,9 mm Vstupní rozhraní: SAE , 6mm O-Typ Svorky Výstup rozhraní: 4,5 mm mužské a ženské svorky (montáž typu 4 otvory pro šrouby s vodotěsný kryt) hmotnost Výrobku; 80g vlastnosti Produktu: používá se v solární nabíječka, plyn, auto baterie, elektrické kolo nabíjení, solární nabíječka autobaterie, SAE on-line motocyklu nabíjení. To je široce používán v solární panely, RVs, motocykly, sekačky, motory, traktor, baterie, kola, světla, auta, vozidla, atd. SAE linky jsou vybaveny 4 gongy a hedvábí otvory, které mají být vytvořeny v jednom okamžiku.

Shenzhen Jinkaiming Electronics Co., Ltd. je to především zabývá vývoj, projektování, výroba, zpracování a prodej nových energetických konektory, solární panely, vozidla, elektrické nářadí a spotřební materiál. Hlavní produkty patří vozidla, napájecí zdroje, solární nabíječky pro vozidla, nástroje, solární ovládání napájení, přenosné mobilní napájecí zdroje, SAE solární konektor šňůry, ES5 plug šňůry, fotovoltaické kabely, Anderson série, MC4 solární pouliční světlo, kabeláž a napájení nabíjecí kabely. . Všechny naše produkty jsou vyráběny v přísném souladu s mezinárodními standardy a prošly 100% testů. JKM úspěšně získat UL, TUV, CE, RoHS, EMC, CCC a ISO9001: 2000 mezinárodní kontroly kvality systému certifikace. Naše výrobky mají široké paletě, vysoká kvalita, rozumné ceny a stylový design, a jsou široce používány ve vládě, automobily, motocykly, solární energie a jiných odvětvích. Ať už jste fyzická prodejce nebo e-commerce prodejce, můžeme vám poskytnout řešení na míru, které vám pomohou snížit náklady a zvýšit ziskovost. Vítáme nové i staré zákazníky ze všech oblastí života, kontaktujte nás pro stanovení budoucí obchodní vztahy a vzájemné úspěch! naše služby: 1. Přizpůsobené produkty, vyráběné podle výkresů. 2. LOGO přizpůsobení, vnější obal přizpůsobení, přizpůsobení vzor 3. Zřídit agenturu distribuční soustavy a upřímně distribuovat produkty společnosti s vysokým technickým obsahem a vysoké zisky. 4. Poskytovat zákazníkům kompletní sady OEM výroba, tisk zákazníků ochranné známky, zákazníci potřebují pouze k řízení prodejních kanálů.

Značka JKM
Název produktu sae kabel
Původ KN(Původu)
Délka 0.3m
Materiál Měď
Aktuální Hodnocení 0-30A
Hmotnost 80g
Drát Specifikace 1015 10AWG
Drát vnější průměr 4.9 mm
Napětí 12-24V

Související produkty