Svítilna Mini Projektor Pochodeň Vzdělávací Light-up Hračky pro Děti, Děti Rozvíjet hru Spící Příběhy Provést Nastavení Dívka Dárek

Hodnocení 

155.07 Kč

-40%

262.77 Kč

Nový produkt

1 ks

Štítky: dítě pochodeň, projektor hračka dítě, projektor, zmrazené led, baterku a projektor, hrabě dooku, dítě projektor, cree světlomet, mideer pohádky, pochodeň, ponožky toy.

Svítilna Mini Projektor Pochodeň Vzdělávací Light-up Hračky pro Děti, Děti Rozvíjet hru Spící Příběhy Provést Nastavení Dívka Dárek

Laskavě Připomenutí: disky je třeba spolupracovat s MiDeer Projektory. To nemůže fungovat nezávisle na sobě.

Informace o produktu Materiál: Plast Rozměry: 2,5 x 2,5 x 11,5 cm Velikost Balení: 4,6 x 4,6 x 23 Sada obsahuje: 1 hračka projektor, 4 unikátní image filmů Doporučený věk: 3 Roky a nahoru Rysy: Tato interaktivní hračka, podporuje rozvoj vašeho dítěte fantazii prostřednictvím spaním fantastické příběhy a inspirovat kreativní stranách své děti. Nebojí tmy. Obrázky jsou jasné a živé, děti budou milovat. Tento krásný příběh-vyprávění hořák je dodáván s čtyři různé projekční kotouče, které klip na jeho konci. Každý z disků, když se promítá na zeď nebo strop, vypráví barvitý příběh. Přenosná svítilna pro děti sledovat příběhy, nebo jen hrát. Dokonalé dárky pro děti.

Poznámka: Pokud máte jakékoli otázky ohledně dodací lhůta & vadné jakosti a položek č. obdržel , pls kontaktujte nás nejprve před odjezdem negativní zpětnou vazbu, můžeme vám spokojen odpověď a rozlišení.

Každý disk sada obsahuje 4 příběhy. Mini flashlighttorch projektor sada obsahuje 1 projektor a 1 disc (Disk). Pokud Disk II a III Disk jsou zakoupeny společně, dostanete 12 příběhy úplně.

Každý disk sada obsahuje 4 příběhy. 3v1 multifuction projektor sada obsahuje 1 projektor a 2 disc (Disk II a III Disk ). Pokud Discipli jsou zakoupeny společně, dostanete 12 příběhy úplně.

Původ KN(Původu)
Funkce 7 Blikající Hračky
Typ Položky Spánek Světlo/Projekční Lampa
Plast Typ ABS
Funkce 3 Před Spaním Učení Zábavné Hračky
Funkce Blikající
Funkce 2 Děti Projektoru Ligh
Materiál Plastové
Funkce 5 Light-up Hračky, Spánek, Světlo, Školka
Funkce 6 Světlo Školka Pohádka Projekční Lampa
Funkce 4 Světlo Roztomilý Kreslený Hračky
Typ spát projekční lampa
Pohlaví Unisex
Funkce 8 Dětský Multifunkční Příběh Projektor
Položka Projekční lampa
Funkce 9 vzdělávací hračky
Věkové Rozmezí 5-7 Let
Funkce 1 Blikající Projekční Baterka

Související produkty