100KS ,napájení -typ Vysoké Napětí Reed : Japonsko ORD229 Průměru 2,75 mm, Délka 21 mm Magnetický Snímač Spínací Snímač Směs

Hodnocení 

1 730.16 Kč

Nový produkt

1 ks

Štítky: arduino, skener lidar, pozadí pro narozeniny, večírek, napájení snímače, uhlík motoru, ttartisan, magnet jazýčkový spínač, reed spínač snímače, senzor bme280, force sensitive rezistor.

Obrázek:

Originální původní balení, balení 1000

Specifikace:

ORD229 je jeden typ kontaktu magnetický jazýčkový spínač , kontaktní tlak mezi design high-napětí do 600VDC , a availableAC70VA.DC50W vysoké využití energie .

Udržovat kontakt spolehlivost , spolu s kontaktní část a inertního plynu uzavřené ve skleněné trubici .

Kontaktní Formulář Kontaktovat režimu

A

Max.Kontakt Hodnocení Maximální výkon

50 W

Max.Spínací Napětí Maximální spínací napětí

300 VDC

Min.Průrazné Napětí minimální průrazné napětí

60 0 VDC

Max.Spínací Proud Maximální spínací proud

0,7

Max.Nese Proud Maximální zatěžovací proud

2.5

Max.Počáteční Kontaktní Odpor Maximální kontaktní odpor

1 00 m

Min.Izolační Odpor Minimální izolační odpor

1010

Max.Provozovat dobu Akce čas

0.6 ms

Bounce čas Odrazit čas

0. 5 ms

Max.Čas uvolnění čas Vydání

0. 05 ms

Min.Rezonanční Frekvence Frekvenční odezva

25 00 250 HZ

Max.Provozní Frekvence Maximální provozní frekvence

5 00 HZ

Vytáhněte Hodnoty hodnota Citlivosti

20 - 60 V

Min.Drop Hodnota minimální hodnota reset

6 V

Max.Kontakt Kapacita Maximální kontakt kapacitní

0. 5 pF

Test Test Cívky Cívky

Počet otáček Počet otáček

Odpor Odpor

5000 T

500

Reed je suché reed potrubí pro krátké, je druh pasivní elektronické spínací prvek kontakty , s jednoduchou strukturu , malé rozměry, jednoduché ovládání , atd, což je obecně uzavřené kabiny skleněné trubice jsou instalovány tam jsou dva elastické pružiny ze železa , také volal rhodium kovovou náplní s inertním plynem .Normálně, dva reed skleněné trubice vyrobené ze speciálních materiálů jsou od sebe odděleny .Když magnetické látky v blízkosti skleněné trubice působením magnetických silokřivek dvou reed tube je magnet přitahují navzájem v kontaktu jaře bude táhnout za jeden provaz, aby se obvod uzel připojen k komunikaci .Vnější magnetické zmizí po dva plátky jsou oddělené, protože jejich flexibilitu , linka také odpojen.Proto, jako signál pro ovládání pomocí magnetického pole řádek spínací zařízení , reed může být použit jako senzor pro počítání limit , atd. ( bezpečnostní systém se používá především pro dveřní senzor , magnetický okna výroby ) , ale také je široce používán v různých komunikačních zařízení.V praxi to je obvykle řízen permanentní magnet je zapnutý nebo ne, dva kusy kovu , to je také nazýván " magnetron ."

Reed funkce a aplikace:

Dry - reed kompaktní , nízká hmotnost , mohou být instalovány ve velmi omezeném prostoru , zařízení je velmi vhodné pro miniaturizaci .

2 , dry - reed spínač komponenty jsou hermeticky uzavřené v atmosféře inertního plynu , není nikdy v kontaktu s vnějším prostředím , a dlouhou životnost .

3 , suchý rákos potrubí nepoužívá posuvný prvek , nezobrazí se v all metal-související únava kovu jev oslabení zajistit prakticky žádný limit mechanické života.

4, reed spínač v telefonu , ÚSTŘEDNY , kopírky , pračky, ledničky, kamery , Xiaoduwangui , dveře , okna, magnetické , elektromagnetické relé, elektronické váhy , měrky, plynoměr , vodoměr a tak dále bylo velmi dobré aplikace .

Reed Upozornění:

1 , Když řez nebo ohnuté reed vést nohou, musí být velmi opatrní, aby se zabránilo přílišnému stresu opustil sklo - kovové těsnění byly poškozeny .Vhodné upnutí nástroje musí být použity

2 , se setkal teploty a dlouhá doba expozice může způsobit, že se sklo - kov těsnění k poškození ( praskání, úniky , atd. ) , a proto musí být rychlý a spolehlivý svařovací technologie ( proces ) .Doporučené pájecí podmínky: při ruční pájení 280 ~ 300 C, Vlnová Pájecí 250300 C.

Materiál Směs
Výstup Spínací Snímače
Původ KN(Původu)
Typ Magnetický Senzor
Značka XIN NUO QI

Související produkty