77*200cm přírodní scenérie dveře nástěnná malba vysoké Horské Vodopád 3d wall art vinyl samolepky domácí dekoraci krajiny, velké wallpaper

Hodnocení 

473.63 Kč

-19%

591.93 Kč

Nový produkt

1 ks

Štítky: spoiler led rio, tričko dont mysl, tričko pes, sladký, spoiler k5 f jc, držet v8 x dítě, psp n1000 cena, netflix adresu, sherlock konvice, rocková kapela ponožky.

Dekorace Účinky

Účinek graf dveře styl jako pod obrázky ukázal.

Zboží Vlastnosti

Vysoce kvalitní matný povrch, 350 dpi high reso tisk, samolepicí materiál, vodotěsné nemá slábnout, můžete vyčistit povrch mokrým hadříkem.

Dveře nálepku

Vodopád

Velikostí

"A" je originální samolepky, které jste obdrželi, celkem 2 ks; "B" je hotové samolepky, které jste vytvořili. Zde může mít menší velikost odchylky, ale to nechci, protože jakýkoliv špatný vliv na lepení efekt. Pokud mysl, prosím, buďte opatrní koupit!

Naše Balení (Výchozí)

Náš Způsob Balení: dveře samolepky bude vrácena s tvrdé pěny držet, a pak zabalené v Opp sáčku. Poznámka: Tato pěna hůl má o 35 mm v průměru. S ohledem na přepravní náklady, budeme přijmout tento způsob balení, aby se zabránilo nadměrné obaly. Normálně, to se ukázalo být v bezpečí v tranzitu. Pokud chcete, abychom se více bezpečný způsob balení - roll up s tvrdší papír trubice (jeho tloušťka stěny může dosáhnout 4 mm nebo vyšší), bude muset zaplatit další náklady na obalový materiál a doprava (přepravní hmotnost se zvýšila). Takže, prosím, kontaktujte zákaznický servis změnit hodnotu objednávky. Vezměte prosím na Vědomí: Vzhledem k tomu, PVC /vinyl film má pružnost, lze natáhnout nebo se snížil, ale krycí papír nelze. Když samolepky na zeď byl vytáhl a rozložil, to by se mohlo stát vráskám. Nebojte se! ukázalo se, že to nebyl špatný vliv na lepení. Při instalaci, stačí použít tvrdé karty stiskněte srovnat, je to OK. Teplé Tip: Při obdržení balíčků, pokud zboží přišlo poškozené, prosím, ujistěte se, že zvýšit sporu připojení nějaké skutečné fotografie, aby požádat o vrácení peněz, důvodem sporu je "Výrobek dorazil poškozený", ne "xx nejsou, jak je popsáno" nebo "Defektní". A pokud se jen z tohoto důvodu, to je naděje, ne nás opustit negativní zpětnou vazbu (pod 3 hvězdy). Takhle, jako prodávající, si můžeme dělat nárok na logistiku společnosti. A, to není povinen vrátit zboží prodávajícímu. Díky moc za vaše pochopení a podporu!

Jak Používat Dveře Nálepku

1. Demontujte madlo dveří; 2, K čištění chtěla povrchu; 3, Vložit kresbu na povrchu dveří; 4., Začátek peeling pomalu podkladový papír směrem dolů; 5., Oloupat a vložit všechny části; 6., Odstraňte veškeré vzduchové bubliny plastové karty; 7, Prosím, re-pozici v případě potřeby. Užijte si svůj prostor! Podívejte se prosím na níže zobrazené fotografie, pouze pro referenci.

Rozsah Použitelných

Jakýkoli hladký rovný povrch, který může být vložen; například 1 - pomalované zdi, 2 - tapety, 3 - keramické dlaždice, 4 - plastové zboží, 5 - dřevo, zboží, 6 - kovové výrobky, 7 - skleněné zboží, a atd.; Vyloučeno, 1 - off prášek nebo oloupané zdi, 2 - boxů nebo popraskané metope, a 3 - nerovný povrch. Podívejte se prosím na níže zobrazené fotografie, pouze pro referenci.

Pro dveře, vhodný pro jakýkoliv hladký a rovný povrch, a není vhodný pro hrubé a komplexní povrchu.

FAQ

Q: rozsah použití dveří samolepky?

A: To může být aplikován na jakýkoliv vhodný povrch prostřednictvím své vlastní kreativní nápad. Vhodné nejen všechny hladké dřevěné dveře (místnost, kabinet a atd), ale také všechny hladké sklo /kovové dveře a jiné vhodné dveře, jako jsou automobily, ledničky, klimatizace a atd, A to vše vhodné povrch stěny.

Q: Lze dveře samolepky být znovu použity?

A: Ano. Ale nedoporučuje se.

Q: Proč je na dveřích nálepku, nakrájíme na 2 poloviny (38.5*200 cm *2 ks) pro pack? a může to být koupil v celku kus (77*200 cm *1 ks) balíček?

A: celý kus dveře, samolepka je nakrájíme na 2 poloviny (38.5*200 cm *2 ks) pro balení, pro snadnou přepravu a vkládání, a snížit přepravní náklady. To je možné zakoupit v celý kus (77*200 cm *1 ks) balíček, ale náklady na balení a hmotnost balíku je větší (balicí materiál je tvrdé papírové trubice), cena bude nutné přiměřeně zvýšit. Před objednávku, prosím, kontaktujte nás.

Q: chyba Velikosti a barvy rozdíl?

A: skutečná velikost zboží, které obdržel, může to mít chybu 1-3 MM. To je normální jev. Barevný rozdíl může být způsoben tím, že některé důvody, jako je barva odraz v monitoru, osvětlení, pozadí a atp. Barva je předmětem skutečné zboží obdržel. Pokud prostě není jako barva skutečné zboží obdrželi, prosím, nenechávejte negativní zpětnou vazbu "Špatné Kvality". Pokud mysl, prosím, buďte opatrní koupit!

Q: Proč je to, že samolepky na zeď, připojené bude oloupat automaticky pomalu, brzy poté, je to kvalitní problém?

A: samolepky na zeď jsou sériově vyráběný a prošel tovární inspekci, tak to není normální, že několik kusů samolepky na zeď, aby být špatně připojen. Možné ovlivňující faktory jsou následující: 1/ Jen potažené stěny s novou barvou, nerovné povrchy stěn, nečisté povrchy (prach nebo prášek), mokré povrchy stěn; 2/ Nízká teplota prostředí. V chladné místnosti, lepidlo by mohlo zmrazené, snížená přilnavost samolepky na zeď; 3/ samolepky nedržely na povrchu zdi pevně, takže mezery. Jako výše, pouze pro referenční!

Téma Krajina
Cenzor Kód N
Specifikace 2pcs
Původ KN(Původu)
Hotové velikost O 77 cm x 200 cm /30.3 x 78.7 in (pouze pro referenční)
Materiál PVC
Scénáře ZEĎ
Klasifikace Na Zdi
Styl KREATIVNÍ
Číslo Modelu MY0201DS
Velkoobchod Support (Podpora Více)
vzor Nálepka Na Zeď Letadlo

Související produkty