Provedení Typ 4 Nože Tepla Powered Sporák Ventilátor Log Dřevo Hořák Ecofan Klidné Černá Domů Krb Ventilátor Efektivní Distribuci Tepla

Hodnocení 

1 140.61 Kč

-38%

1 839.81 Kč

Nový produkt

1 ks

Štítky: tepelný zdroj, pelety cíl, ventilátor pro kamna, hořák na pelety, eco ventilátor, ventilátor ecofan, kámen krbová kamna, ventilátor pro krbová kamna, log zemře, 4 teplo powered sporák, větrák.

Vlastnosti:

(1) Self-Poháněl: Teplo powered sporák ventilátor je určen pro cirkulaci teplé ir vytvořen dřevo/uhlí nebo pelety kamna pracující s normální povrchové teploty mezi 50 ° c a 350 ° c.

(2) Eco-Friendly: Termoelektrický modul se chová jako malý generátor pro napájení ventilátoru motoru. Žádné baterie nebo elektrické nutné! Lepší teplé ir oběhu má za následek větší pohodlí a sníží spotřeba dřeva z vašeho sporáku.

(3) 2 Nainstalovat Způsoby: magnet je přímo adsorbovány na železné trubky,nebo svorka na potrubí s kovovým kroužkem, který nezabírá místo a je krásné a pohodlné.Snadné místo, čepel se otáčí tiše, žádný hluk, a dává vám čistou a osvěžující požitek.

(4) Bezpečnostní Design: pec podpora je z eloxovaného hliníku, který je odolný vůči vysoké teplotě a nedeformuje nebo práci, aniž by byla deformována i při vysoké teplotě po dlouhou dobu.

(5) Delší Životnost: fanouškovská základna je vybavena bimetalové bezpečnostní zařízení. Pokud povrchová teplota přesahuje 300 ° c, bezpečnostní zařízení bude jemně zvedněte přední ventilátor chránit TEG a motor.

Specifikace:

Čepel Qunatity: 4

Proudění vzduchu: 180-220 CFM

Rychlost: 1500 ot/MIN

Start Teplota: 50°C

Pracovní Teplota R ange: 122°F/50°C~662°F/350°C

Materiál: Hliník

Celková Velikost: Cca.

Barva: Černá/Šedá/Zlatá/Stříbrná/Bronz/Rose

Obsah Balení:

1x Kamna Ventilátor

2x Kovové Kroužky

1x Manuál

Upozornění:

1. Nikdy zvládnout základní kamen ventilátor, nenastavujte sporákem ventilátor na nechráněném povrchu, když je horká.

2. Přesunout nebo nést ventilátor, vždy používejte rukavice. Prosím, mějte ventilátor mimo dosah malých dětí při používání.

3. Vhodná teplota je 50-350 ° c. Teploty nad tento rozsah může dojít k poškození ventilátoru a generátoru.

Poznámka:

1. Prosím, dovolte 1-3mm liší vzhledem k ruční měření.

2. Vzhledem k světelné efekty, sledování ' s jas kontrast nastavení atd., tam by mohlo být nějaké mírné rozdíly v barevný tón fotografie a aktuální položky. Díky za pochopení!

Čepel Qunatity
Typ Další
Číslo Modelu Kamna Ventilátor
Rychlost
Původ KN(Původu)

Související produkty