Halloween Skull Rose Silikonové Formy,Lebka, Zbraně a Růže Cameo Formy, Pryskyřice Jíl Polymeru Mýdlo, Vosk, Plíseň,klíčenka Náhrdelník plísně

Hodnocení 

71.15 Kč

-25%

94.94 Kč

Nový produkt

1 ks

Štítky: silikonové mýdlo moled, klíčenka lebka, sillicone formy dort, pryskyřice bat plísní, kočičí lebka plísně, polymer clay frézy nástroje, popcake formy silikonové, formy mýdlo, plíseň, egyptské hlíny formy.

Silikonová forma čištění a údržba: 1. Před prvním použitím, první s vodou nebo saponátem čištění k odstranění povrchových nečistot. Před formy na pečení, použijte malé množství másla aplikován uvnitř formy. I při použití formy, jako jsou prázdné sloty mohou být přidány do nádrže na vodu prázdná, vzduch spalování je zakázáno. 2. Po každém použití, může být namočeným ve zředěném saponátu pro 10-30 minut, omyjte měkkým hadříkem pro čištění, nepoužívejte drsné čistící kuličky a jiné předměty čistit, aby se zabránilo plísní, poškození způsobené poškrábáním. Po umytí, prosím, suché, umístěné v odkládací schránce, oxid křemičitý reakce náchylný na statickou elektřinu, bude absorbovat drobné částečky ve vzduchu a prachu, dlouhodobá, když není v použití, vyhněte se přímému vystavení vzduchu. 3. Pro troubu, trouba musí být umístěna ve střední části, a topení se udržovat vzdálenost asi 10 cm, a udržet troubu stěny 5cm vzdálenosti, aby nedošlo k poškození, je teplota formy. 4. To je část formy má mezeru, když továrna byla otevřena, vydání je usnadnit kupující. Pokud nechcete snížit, nelze uvolnit. V použití, řez pro dobré po zabalené do plastové fólie nebo dát gumičky můžete nalít tekuté Silikonové formy Vlastnosti Produktu: 1. Silikonové Silikonové hlavní složkou je oxid křemičitý A je přítomen v písku, kámen, krystal, přírodní ingredience. Nejsou gumové ani plastové! Silikagel je kámen na pláži, nízkouhlíkové prostředí. 2. High-pevnost, silikon je pružnost, odolnost proti korozi, optimální teplota pro vaření, pečení, je nejlepší suroviny v přímém styku s potravinami, a jednoduché a praktické. 3. Přijetí detekce, zdravotní, přírodní antibakteriální, může zabránit růstu bakterií a hub. Proto, kojenecké potřeby, zdravotnické potřeby, existuje mnoho silikonové výrobky. Například: dudlíky, silikonové plasty a podobně. 4. Mohou být recyklovány, odolný, nízká spotřeba energie. 5. Mechanické vlastnosti stabilní strukturu, která má extrémní teplotní odolnost, široký rozsah teplot. Teplota nejnižší teplota minus 40 stupňů, maximální teplota 230 stupňů, teplo, které je rovnoměrně zmrazené. 6. s jinými typy čisticích prostředků a žíravé látky odolnost proti korozi a snadno se čistí. 7. Po použití, žádné suroviny nebudou držet plíseň.

Dort Nástroje Typ Formy
Sexuálně Sugestivní No
Certifikace CIQ
Obscénní Obrázek No
Specifikace 5.9*4.9*1.3 cm
Značka TUTULE
Materiál Food-grade tekuté silikonové ochrany životního prostředí
Název produktu Halloween Skull Rose Silikonové Formy,klíčenka Náhrdelník plísně
Teplotní Rozsah -40 ° c - 230 ℃
Typ Dort Nástroje
Použití Clay MoldsBaking cukroví formy dorty čokoládový dort formy
Hmotnost produktu o 27 g
Číslo Modelu GJ-A136
Funkce Eco-Friendly

Související produkty