200pcs/lot průměr 6-8cm Přírodní Lufa Plátek DIY přizpůsobit mýdlo nástroje,čistící prostředky,mycí houba,mýdlo na obličej

Hodnocení 

1 384.13 Kč

Nový produkt

1 ks

Štítky: lufa plátek, koupelna vlákno, ruční nástroj, elektrické nářadí, ženy lufu, Lufy, houbu lufu, tvář luffa, Lufa Mýdlo, sada nástroj.

název:Přírodní mycí Houba Plátky materiál:Houba průměr: cca 6 - 8 cm tloušťka:cca 2 cm balení:Žádný původu:Guangdong, Čína poznámka: houba je natruel produktu, tak barva, tvar a šířka tloušťka může mít trochu odlišné v každé plátky. Barva informace 1.Pracujeme velmi tvrdě, aby poskytovat nejlepší zastoupení styl a barvu výrobku prostřednictvím našich fotografií a popisů. 2.Jako Kupující je vaší povinností si přečíst a pochopit barva popis, jak to je barva položky, které jste nákup. Pokud si nejste jisti, prosím, e-mail pro upřesnění. 3.Skutečnou barvu položky mohou být mírně odlišné od obrázků uvedených na internetových stránkách způsobené mnoha faktory, jako je například jas vašeho monitoru a jas světla. 4. Vyberte si prosím váš výrobek důkladně a zeptejte se všechny otázky před nabízení Jsme rádi, dotazy, tak se ptej!

Popis produktu dříve, Než si místo pořadí, přečtěte si prosím Pečlivě následující: Celní a dovozní daně, Objednávky mohou potřebovat k proclení ve vaší zemi. Prosím, zkontrolujte, zda vaše objednávka bude účtován dodatečná dovozní cla, daní nebo jiných celních související poplatky. Dovozní cla, daně nebo jiné celní poplatky budou shromažďovány rejdařská společnost při dodání. Dodavatelé nejsou odpovědni za zpoždění způsobené celní oddělení ve vaší zemi. Dodatečné náklady nebo zpoždění může dojít během mezinárodního obchodu. Jsme upřímně doufám, že nechcete používat dodatečné náklady na dovoz nebo celní odbavení zpoždění jako důvod k požadování náhrady nebo odjezdem negativní zpětnou vazbu. Věnujte, prosím, pozornost pro některé země může mít cla, daně, kupující by měla být věnována vlastní, ale který není rozhodnuto o nás. Pokud nechcete platit vlastní, kdy zásilka dorazí vaše vlastní, prosím, nedělejte objednávku.

Materiál Lufy

Související produkty