Čína silver Buddha 12 zodiac mince+přívěsky thangka Tibetu a Nepálu thangkas MINCE 12/ks Staré Tibetské Stříbro Bronz dekorace

Hodnocení 

1 310.60 Kč

-19%

1 618.14 Kč

Nový produkt

1 ks

Štítky: šperky nepálu, buddha tam, kde mrtví, nepál doprava hodinky, budha dekor, buddha, mosaz socha buddhy, jade amulet, nepálské stříbrná, buddha thangka, velké zodiac přívěsky.

Vítám vás Na Koupit

Děkuji!!!! Hodně štěstí ! ! žehnej vám hodně štěstí a dobré každý den!

Jsem rád, že na to, představit tento , Z obrázků, můžete vidět, že je velmi pěkné, vysoké sbírky nebo jako dárek pro vašeho přítele! Pokud se vám líbí ,prosím, navštivte můj obchod najít více orientální poklady, žehnej vám hodně štěstí a dobré každý den!

pokud jste skutečný jako sbírka Čínské starožitného, prosím, nenechte si ujít to nejlepší příležitost, je vyroben z vysoce kvalitní bronzové. můžete vidět obrázek , monster jsou vyrobeny ruční práce, dílenské zpracování je velmi upřesnění. Ve staré Číně, každá rodina musí mít tento druh zvířat ,protože to může lustrate zlo , je to dobrý nástroj vymítat. takže ,nenechte si ujít tak nádherný položky ,bude To také přinést štěstí, zdraví, bohatství, moudrost, úspěch, dlouhověkost a požehnání pro vás! Nabídku s důvěrou ,hodně štěstí!

TIBETSKÉ ŠPERKY

Tyto položky jsou všechny řemesla, ruční práce místní Tibetské nebo Nepálu řemeslník pomocí Tibetské Stříbro a přírodní kameny, jako je Tyrkys, Korál, Achát, krystal atd. , symbolizují staré kultury Tibetu. Tibet je nejvíce brilantní a posvátné svaté země v Číně. Tam je starý legenda, nejlepší-známý v Tibetu, pokud lidé nosit takové upřesnění a krásné ručně vyráběné šperky, takové šperky můžete získat dobrou náladu z přírody. Pak budou přivést lidi šťastný život a hodně štěstí. Tibet ,Čistá Země, nejvíce kouzlo krásné místo, není daleko z nás. není důležité, jestli máte tam nebyla, ale kámen úrazu je, když si můžete najít své vlastní čisté země v srdci a Tibetu na mysli !

Můj projekt v Číně je Tibet silver a jade Turecko. Já nevím, ve vaší zemi Tibet*Tibet silver a Tibet Turecko jade titul a postavení. Hodnota za peníze!

Podmínky:

Dodáme Vše vždy přijít s záruka spokojenosti: Pokud najdete nějaké problémy s kvalitou nebo není zcela spokojen s ničím, když obdržíte položky.Prosím, E-mail brzy.Budeme řešit to pro vás do 48 hodin(Vrácení peněz nebo výměnu zboží),pokud vrácení peněz,měli byste ho vrátit do 14 dnů od aukce skončila, já se šťastně vrátí kupní cenu.Děkuji!!!! Hodně štěstí ! !

Téma Maskot
Materiál Měděné Řemesla
Regionální Funkce Čína

Související produkty