Funssor pozinkovaná Čtvercové Matice Ploché M5 T Matice pro rok 2020, Hliníkové Profily Balení 50

Hodnocení 

155.07 Kč

-5%

163.28 Kč

Nový produkt

1 ks

Štítky: 2020 matice, vložit matice dřeva, dome matice, M4 Matice, podprsenka comfort, voron, m18 matice, 220v 5050, 2020 m5, matice.

Zboží bude odesláno do 3 pracovních dnů poté, co dostaneme vaši platbu(kromě prázdninových).

Zboží bude zasláno nejvíce rozumný způsob pro doručení. Lodní sleva bude k dispozici na základě vaší objednávky množství.

Zboží bude zasláno na adresu vaší objednávky,prosím, ujistěte se, že vaše www.kscm-jicin.cz adresa aktuální a podrobné.Můžete nám e-mail, nebo dejte mi vědět, on-line, pokud chcete změnit dodací adresu, když umístíte objednávku.

Dodací lhůta závisí na destinaci a další faktory,to může až 10 pracovních dnů.

Některé země určení, může uložit rozhodně daní a jiných poplatků, prosím, poučit se jasně o tom, že předtím, než vaše nákupy z našeho obchodu. Nebudeme nést důsledky dodatečné poplatky a škody způsobené výše uvedených důvodů.

S cílem zajistit, že obdržíte můžete objednat bez daně, možnost dovozu, budeme deklarovat jako "DÁREK" s nižší hodnotou.Tato nižší cena neodráží celkové ceny, kterou jste zaplatili nebo tržní hodnotu produktu a může se nepoužije pro země s různými celní pravidla.

Poté, co jsme loď zboží, jsme vám e-mail informace o dopravě, stejně jako sledovací číslo.

Pokud je vaše adresa je v DHL remote area, prosím, řekněte nám, než budete platit za to, protože náklady na dopravu se liší .

Všechny naše výrobky jsou poskytovány jeden rok záruka pro údržbu zdarma.

Pokud obdržíte nesprávné nebo vadné položky, prosím, napište nám do 3-7 dnů od data, kdy jste obdrželi výrobek,budeme vám říct přesný proces návratu.

Pokud existuje nějaký problém s produkty, které jste si koupili, uděláme výměnu nebo vrácení peněz výrobku platby (poštovné a manipulační poplatky nejsou zahrnuty v ceně) do 60 dnů po potvrzení přijetí zboží.

Kupující je odpovědný za návrat přepravní poplatky.

Náš produkt má velmi kvalitní,Zřídka se objeví problémy s kvalitou,Prosím, buďte ujištěni, nákup.

Jako odpovědný prodávající, budeme se snažit v našich silách vyřešit každý problém. Naším cílem je 100% spokojenost zákazníka! Vážíme si vaší pozitivní zpětnou vazbu a 5 hvězd DSR. Zavázali jsme se k vaší spokojenosti po vašem nákupu. Pokud nejste spokojeni z jakéhokoli důvodu, prosím, dejte nám možnost řešit to a ujistěte se, každý zákazník 100% spokojeni, před odjezdem zpětnou vazbu. Jsme vždy zanechat pozitivní zpětnou vazbu pro všechny naše zákazníky. Na www.kscm-jicin.cz, NEUTRÁLNÍ zpětnou vazbu hodnocení je zacházeno přesně stejné jako NEGATIVNÍ zpětná vazba. Prosím, nenechávejte NEGATIVNÍ nebo NEUTRÁLNÍ zpětnou vazbu, aniž kontaktujte nás pomoci vyřešit případné problémy.

Číslo Modelu qq
DIY Dodávky ELEKTRICKÉ
Typ Žalud Ořechy
Materiál Z Nerezové Oceli

Související produkty