HAIRCUBE Růst Vlasů Podstatě Sprej Přírodní Bylinné Zdraví Proti vypadávání Vlasů Produkty Vyživují Vlasové Kořínky Vlasů, Regenerace Opravy

Hodnocení 

161.99 Kč

-49%

323.97 Kč

Nový produkt

1 ks

Štítky: čaj, pro zdraví, paintless dent repair, růst vlasů, produkt zdarma, sada na opravy, pro sprej na vlasy, 7 dní ginger olej na vlasy, profesionální šampon, kůže kapaliny.

Použití: Dvakrát denně, aby bylo dosaženo nejlepších výsledků, použijte 1 ml sprej asi 4 -5 sprej), přímo použit v méně vlasy, vlasové části pokožky hlavy, pomáhá růst vlasů, zvýšení počtu použití nebo použití nemůže přinést lepší využití účinek; podle návodu, každá láhev může být použit pro alespoň 25-30 dnů, může účinně snížit vypadávání vlasů a vypadávání vlasů. Použít Průvodce : Dvakrát denně, obvykle ráno a v noci, v intervalu více než 6 hodin pokaždé.Ujistěte se, že používat to, když vaše vlasy a pokožku hlavy jsou úplně suché 1. V řídké oblasti vlasů, rozdělte vlasy do jednoho nebo více řádků, tak daleko, jak je možné vidět v maximální míře pokožky hlavy. 2. Protřepejte láhev několikrát, stiskněte a sprej přímo na vlasový kořínek. 3. Jemně masírujte a proniknout do pokožky s prsty, a pak důkladně umyjte Ruce. V noci, ujistěte se, že postupujte podle výše uvedených kroků a použít jej správně. Ujistěte se, že máte dostatek času, aby zcela vyschnout předtím, než jít do postele.

Funkce 1 Proti Vypadávání Vlasů
Typ Položky Vypadávání Vlasů Produkt
Číslo Modelu zyy05
Složka Přírodní Bylinné
Funkce 2 Vyživují Vlasové Kořínky
Množství 1 blttle
Funkce 3 Regenerace Vlasů Opravy
Původ KN(Původu)
NET WT 60 ml
Licenční Výroba 20201120
Funkce 4 Růst Vlasů Podstatě

Související produkty