EARLFAMILY 26cm x 15cm Na Jeden Úder Muže Pokukování Auto Samolepky Vinyl Materiál Jemný Obtisk Motocykl Opalovací krém Dekorace

Hodnocení 

107.92 Kč

-22%

138.41 Kč

Nový produkt

1 ks

Štítky: emblém honda shadow, peeker nálepka, earlfamily vinyl, manžety nůž, film vinyl, onepunch man, lebka zábal, jedinečné melodie mason, zubní nahlédnout, auto obtisk.

Pokud máte další potřeby, můžete mě kontaktovat

Podpora velkoobchod / Podpora vlastní nálepky Popis: Nálepky nalepit na téměř všechny rovné povrchy! jen peel a stick! Dlouho trvající 5+ let života pro venkovní a 7 + krytý trvanlivost Vyzdobit váš: Camper Van, nákladní automobil, karavan, Stěny, Loď, lednička jen o jakýkoliv plochý hladký čistý povrch! Návod K Použití: 1. Rub štítku, aby být jisti, že převod páska je správně dodržovány nálepku. 2. Čisté a suché požadované oblasti. Samolepky se bude držet nejlépe vyčistit hladké povrchy. 3. Odstranit vosk krycí pomalu, ujistěte se, že štítek zůstane dodržen transparentní přenos páska 4. Opatrně umístěte nálepku na požadované oblasti. 5. Rub štítku z jedné strany na druhou, což eliminuje všechny vzduchové bubliny. 6. Použít objekt jako kreditní kartu, ujistěte se, že celá nálepka je plně přilne k povrchu. 7. Pomalu vytáhněte přenášecí pásky, ujistěte se, že žádná část samolepka zůstává na převod pásku. 8. Zkontrolujte vzduchové bubliny. Ve většině případů vzduchové bubliny mohou být pracoval na okraj štítku, ale pokud ne, pin hole umožní, aby vzduch ven a stát prakticky neviditelné. Vaše nálepka je nyní bez obav!

Tipy Pro Použití: 1. Se nevztahují na extrémní zima nebo horké Povrchy. Ideální teplota musí být mezi 60°C A 90°F. 2. Nedotýkejte se lepidla, oleje z pokožky se zabránilo lepení. 3. Před použitím nálepky ujistěte se, že žádný vosk nebo olejové produkty na povrchu Vinyl Obtisky: jsou DIE-CUT obtisky smyslu tam není žádné pozadí. Pokud je barva pozadí v obrázku je použita pouze jako příklad. Pozadí, barva bude barva povrchu umístíte nálepku na, nebo zrušte, pokud jste ji na okno. Vinyl Nálepky jsou 3 kusy: 1. Horní vrstva je transparentní převod pásku. (Drží svůj obtisk nebo nálepku spolu, dokud není použita) 2. Střední vrstva je váš skutečný obtisk nebo nálepku (je vložena mezi Aplikační Pásky a Vosk Podložce) 3. Spodní vrstva je vosk podložce. (chrání lepidlo, dokud obtisk je připraven být použita) 4. Ne mytí v 24 hodin.

Vodotěsné Ano
Vlastnosti 3D
Položka Výška 0cm
Značka earlfamily
STYLING Osobnost
Původ KN(Původu)
Design Kreslený
Typ Štítku Auto Tělo
Balení Není Přibalen
Vhodné Pro Auto,Kolo,Notebook,Skateboard,Zavazadla,Zdi atd.
Nálepka Umístění Dveře a linii Pasu
Model Oem
Funkce 1 Car Styling / Auto Samolepka
Položka Průměr 0cm
Funkce 2 Reflexní samolepka Vodotěsné 3D
místo původu Čína (Pevnina)
horký produkt Ano
Kategorie Samolepky
Typ Materiálu Další
Šířka Položky 15cm
Typ Lepidlo Štítku
Počet samolepek 1 ks
Název Modelu auto samolepka
Položka Délka 26cm
Kvalitní Horní Vysoké

Související produkty