Smart ZigBee WiFi Teplota Vlhkost Senzor Alarm Systém Zařízení One-click propojení Bezdrátové Ovládání APLIKACE Pro Tuya Inteligentní Aplikace Lež

Hodnocení 

288.50 Kč

-25%

384.75 Kč

Nový produkt

1 ks

Štítky: senzor wifi, čidlo teploty bluethuth, dveře papíru, mijia čidlo vlhkosti wifi, dveře tuya smart, hlavy snímače teploty, tuya zigbee, aqara, alarm gsm systém, zigbee.

Popis:

100% Zbrusu Nový a Vysoce Kvalitní!

1.Tuya Smart, ZigBee Čidlo Teploty a Vlhkosti:Tuya ZigBee Wireless Gateway Hub je třeba pracovat s čidlo teploty a vlhkosti,stejně jako řadu ZigBee inteligentní produkty, které se ukázaly být mostu a řízení centrum pro inteligentní domy a hraje nezastupitelnou roli pro všechny ZigBee výrobků a realizuje celou inteligentní propojení vašeho domu.Jednoduše přidejte snímače do ZigBee hub po přidání uzlu do Inteligentní Život/Tuya Aplikace.

2.V reálném čase, vnímání teploty a vlhkosti změny a real-time zpráva pro vaše chytré telefony s Inteligentní Život Tuya Aplikace podporovány.Zobrazení historie záznamu v Aplikaci pro chytré ovládací prvky pro váš dům teploty a vlhkosti.Monitor váš dům teplota a vlhkost, bez ohledu na to, kde jste.

3.Nové ZigBee technologie s nízkou spotřebou energie mikroprocesor pro dlouhé pohotovostním režimu.Navržen s nízkým napětím monitorování funkce připomenutí v App pro real-time napájení na snímači.Baterie s dlouhou výdrží.

4.Nově přidané s teplotní kompenzace technika s inteligentní scéna vazby na klimatizace a zvlhčovače,které nabízejí svůj dům s nejvíce komfortní teplotu a vlhkost, aby si naše inteligentní život.

5.Široce používán v různých místech, a jednoduše držet ho na zeď s nálepkou pro jednoduchou montáž,lehký a kompaktní.Snadno nastavit a konfigurovat, aby váš Chytrý Život Aplikace pro pohodlné ovládání

Specifikace:

Název produktu: čidlo Teploty a vlhkosti

Typ baterie:CR2032

Detekce teplotní rozsah:-10℃ ~ +55°C

Vlhkost rozsah detekce: 0%~95%RH

Detekce teploty přesnost:±0,5℃

Vlhkost přesnost detekce: ±3%

Bezdrátový protokol:ZigBee

Rozměry výrobku:37*11.6 mm

Obsah Balení:

Senzor*1

Uživatelská příručka*1

Reset pin*1

Certifikace NIC
rozměry výrobku 37x11.6mm
Dropshipping/velkoobchod Podpora
Vlhkost přesnost detekce ±3%
Původ KN(Původu)
Vlhkost rozsah detekce 0%~95%RH
Typ Baterie cr2032
Bezdrátový Protokol zigbee
Název produktu Čidlo teploty a vlhkosti

Související produkty