Samsung Originální EB-BT825ABE Baterie Pro Samsung Galaxy Tab S3 TabS3 SM-T825C T825C Náhradní Tabletu 6000mAh Baterie

Hodnocení 

251.52 Kč

-9%

279.42 Kč

Nový produkt

1 ks

Štítky: 40 palcový telefon, baterie na kartě, blade diamond, t825, ihone logo galaxy s3, pouzdro pro samsung i9300i gt, android tablet, s3 tab, gt i9300, pneumatiky galaxy s3.

Tento produkt je zajištěno, že je koupil od Samsung výrobci mobilních telefonů, příslušenství, prodejní kanály , naprosto 100% originální původní.

Samsung Originální EB-BT825ABE Baterie Pro Samsung Galaxy Tab S3 TabS3 SM-T825C T825C Náhradní Tabletu 6000mAh Baterie

Typ baterie: EB-BT825ABE kapacita Baterie: 6000mAh Napětí limit: 4.4 DVC Kompatibilní s: Pro Samsung Galaxy Tab S3 TabS3 SM-T825C T825C Baterie Země Původu: Čína Balení specifikace: Bulk Důležité: Nové Lithium-Iontové baterie musí být PLNĚ NABITÁ a PLNĚ VYBITÁ 2 až 3 krát před tím, než se PLNĚ STABILIZUJE. Prosím, pamatujte, že nové Lithium-Ion baterie, plný výkon a dlouhou životnost je dosaženo pouze po 2 až 3 cyklech úplného nabití a vybití. Poté, co jste jít přes 2 až 3 cykly, budete nikdy muset stav baterie znovu!

Všechny hovoru a doba v pohotovostním režimu jsou přibližné, v závislosti na dopravce, nastavení sítě, síle signálu a vybraných funkcích. Hovoru a doba v Pohotovostním režimu bude nižší v Analogovém režimu, jak je uvedeno výše.

Nezapomeňte, prosím: Budete potřebovat profesionální technologie změnit vestavěné baterie telefonu. Doporučujeme, že jdete na mobilní telefon, opravna, aby jej nainstalovat.

Když si koupíte položku, Pokud se děje něco neobvyklého: jste neobdrželi články, nebo to neodpovídá popisu, nebo z jiných důvodů nejste spokojeni. Nenechávejte komentáře neutrální (nebo negativní), nebo otevřít spor snadno, neváhejte a napište dostat do kontaktu se mnou. Budeme dělat naše nejlepší služby, aby váš problém vyřešit. Myslím si, že dobrá komunikace může vyřešit všechno. Znovu, děkuji moc.

Budeme loď vaše zboží co nejdříve po provedení platby. Jak všichni víme, protože baterie jsou nebezpečné zboží, doba dodání čistého baterie bude delší, než je obvyklé. Pokud máte nějaké otázky v tranzitu, můžete kontaktovat zákaznický servis kdykoliv. Pokud jste neobdrželi balíček na dlouhou dobu, to neznamená, že to bylo ztraceno. Možná jste dosáhli místní poštu nebo k poštovní schránce. Čas příjezdu je obvykle 30 až 50 dní. Děkuji

Původ KN(Původu)
Číslo Modelu EB-BT825ABE
Originální nebo Ne Originální
Certifikace Kvality ce
Kapacita baterie(mAh) Nad 5000mAh
Kompatibilní Značka Samsung
Značka Samsung

Související produkty