Originální kriticky ohrožených druhů koule chirp Číny pěnkavy Fuji Mada Shu roztomilé populární hračky

Hodnocení 

179.50 Kč

Nový produkt

1 ks

Štítky: akvárium monitor, kritické myšlení, kritická poznámka, hračka hlas, hp kritické, kuchyňský regál koření, držák na koření, pták zpívat, smok vap, legrační zvuk.

Značka: Fantasy Stvoření Název Produktu: Vrabec na Světě, Koule, Materiál: PVC

Pěnkavy z Číny Strejda Ma Styl: 9 běžných modelů + 1 skryté model v celkové Materiál: PVC Velikost: 4,5 cm Balení: box, 9 kusů na sadu (ne opakovaně).

Červená-v čele dlouho-sledoval tit: Protože barva je také známý jako red panda bažant, to je také malá želva kočka, která žere klobásy a slanina v zimě ~

Severní Dlouho-sledoval Tit: Sníh Drdol! Čisté červené roztomilé sestra-v-právo! Představujeme kreativní elastické ptačí hnízdo vyrobené z pavoučího hedvábí, peří, mechu a lišejníků.

Červené-ušatý sova: Antény na čelo, planoucí tvář a zadek, je nejvíce prominentní zpěvák ve městě!

Hnědá-backed Shrike: nedívej se na to tak roztomilé, je to vlastně malý řezník. Jsem rád string svou kořist na strom. — "Řetězec tvé srdce mé srdce ..."

Tree Sparrow: To je super společné, a to je černý červenat, že každý je nejvíce obeznámeni s! Jiaqiaoer nejsou škodlivé ptáků, které jedí hodně škůdců každý rok!

Šedé a modré prsa: Xue Beizi! Elf v severní nemohl pomoct, ale chtějí, aby se vrhnout se na jeho bílou hruď.

Sýkorka: slavný "mozek-jedlík" žere téměř všechno ... malý cuties s žluté břicho jsou distribuovány především v severní Číně, a většina z jihu jsou světle žlutá-šedá.

Jia Yan: nůžky-sledoval květina sovy, kteří přicházejí zpět k vybudování hnízda každý rok na jaře, tyto malé střihů jsou stále dobré odstranění hmyzu oh.

Skryté sekce: Tento kriket je líný a píše, nic.

Kompletní sada devíti (včetně skryté verze)

Dutý. Hlava může být otočil a otevřel. Tam je pták vejce dovnitř modelu.

Ptačí vejce je v ptačí tělo a ptačí vajíčko lze vyjmout vytažením na začátku.

Ptačí hnízdo je střelba rekvizity, které nejsou zahrnuty v produktu! Ale pokud se rozhodnete slepý box, můžete získat ptačí hnízdo zdarma ~

Původ KN(Původu)
Číslo Modelu MDD009
Věk >8 LET

Související produkty