Remee Lucidní Sen Maska Dream Machine Výrobce Remee Remy Patch Sny Spát 3D VR Oční Masky Vzniku Lucidní Sen Ovládat

Hodnocení 

350.14 Kč

-19%

432.32 Kč

Nový produkt

1 ks

Štítky: 3d trucker, sen gobelín, vape geekvape lucid, dream catcher, sen strojů mous, Ruční Maska, usb ws2812b, homekit spínač, top spin, lucidní sen.

Popis podrobnosti

Proč sen lepší? 1. Sny jsou jedním z nejvíce univerzální a inspirující aspekty lidské zkušenosti, a přesto jsme strávit trochu času diskutovat jejich dopad na náš každodenní život. V minulosti, sny byly považovány za okna do našeho podvědomí, nabízí cenné rady a vhled. Moderní výzkum se od té doby potvrdily, že sny mohou vést k zlepšení nálady, snížení stresu, lepší řešení problémů dovednosti, a zvýšit kreativitu. Přesto sní, je stále zacházeno jako nápad při diskusi o naší celkové pohody. 2. Vytvořili jsme Remee znovu lidé na výhody snění. Pomocí jemné, přizpůsobitelné světelné signály, Remee nejen zvyšuje sen odvolání a živost, ale pomáhá odemknout svět lucidní snění.

Jaký teoretický základ udělat Remme? 1. Připomeňme, Vaše podvědomí je vynikající na vytvoření detailní snímky a přesvědčivé vyprávění, ale je to špatné v páchání těchto paměti. To je důvod, proč, i když jsme obvykle sen pro dva hodin každou noc, obvykle můžeme pamatovat pouze kousky snu jsme byli s těsně předtím, než probuzení. To je dvě hodiny za tvůrčí myšlenky, postřehy, a dobrodružství, které jste zažili, ale ani nebude pamatovat, natož využít. Remee je světelné signály podporovat lepší sen odvolání bezproblémově představujeme malé mezery vědomí, že odkaz snění mysl, která má problémy vytvoření nové vzpomínky, aby se více bdělý stav, že může . 2. Jasnost Tyto stejné mezery umožňují nosit nějaké vědomého, bdělého vědomí s vámi, jak jste re-zadejte své stále probíhající sen. Vaše mysl bude více připraven k oznámení (a vytvářet) nové podrobnosti, a jako bonus, když váš příští připomeňme, mezera se vyskytuje tam bude, že mnohem více do hloubky detailu, aby se zavázaly k paměti. Tímto způsobem dvě vlastnosti se navzájem doplňují. Pokud sny jsou dobře-jaro vynalézavosti, porozumění a nových zážitků, pak dlužíme to sami sobě, aby se jim tak bohatý a animované, jak můžeme, a ostření celkovou úroveň detailů je vynikající způsob, jak tak učinit. 3. Kontrolu, Když se setkáte s jakoukoli úrovní vědomého uvědomění ve snu, jste již začali na cestě k prozření. Pochopení, že jste snění, aniž by probudil je vzrušující, zábavné a prospěšné. Prostě když vím, že jsi uvnitř snu, je jen začátek; s praxí přichází větší kontrolu. Zažil lucidní snílci byly zdokonaluje tuto dovednost po tisíce let využívat řadu výhod z rekreačních (létání, objevování) praktické (řešení problému, brainstorming), na hluboké (self actualization). Pokud je vaším cílem je přehlednost, Remee může pomoci se tam dostat.

Specifikace: 1. Noční světla Remee je zadní Led diody slouží jako prubířský kámen, aby se na probouzející se svět. Pomocí řady smart časovače, světelné vzory jsou zobrazeny v průběhu noci, cílení REM cykly, kde sny se nejčastěji vyskytují. Vzory mohou být jak jemný, nebo jako nepříjemný, jako světlé nebo matný, a jak rychle, nebo pomalu, jak se vám líbí. Čím víc času jste strávili doladění vaší světelné vzory na lepší úspěch budete mít zlepšování odvolání a jasnost, a tím blíže budete k přehlednost! 2. Komfortní zóně Jsme se naslouchat zpětné vazby od zákazníků na zlepšení každý aspekt spí zkušenosti s Remee. Pružný obvod je chráněn 2 vrstvami pěny shell: odolná vnitřní vrstva laminované odpružení měkké pěny vnější vrstvy. Pěnové vložky jsou pórobetonu umožňují pro lepší proudění vzduchu, čímž se snižuje teplo a pot. Hlava popruh je lehčí a měkčí, silnější materiály. Nos výřez byl zvýšen na pomoc Remee sedět více pevně proti vaší tváři. Stručně řečeno, jsme udělali to nejlepší spaní maska na světě mnohem lépe! 3. Flexibilní tech Remee mozek je trvanlivé, ale břitva-tenký, flexibilní obvod, který může být ohnuty do tvaru vaší hlavy, aniž by byl poškozen. Váží méně než čtvrtiny unce, a napájen malou knoflíkovou baterii, elektroniku jsou sotva znatelně uvnitř Remee je pohodlné shell. Spíše než přidávání objemné USB porty nebo bezdrátové čipy, Remee obdrží nové nastavení prostřednictvím dvou špendlíková hlavička, velké světelné senzory v rozích obvodu. Co je v Krabici? 1* Remee Sen Maska

1 * Uživatelská Příručka

1 * Baterie

Obrázky Ukazují

Stav Sestavy Ready-to-Go
Původ KN(Původu)
Kompatibilita Všechny Kompatibilní
Číslo Modelu Remee
Značka Funfuture
Certifikace CE
Kamery Jsou Vybaveny No

Související produkty