ZA 13mm SNR SNR0013 SNR0013M16 řezání Závitů Soustružení Toolholder Soustruh, Fréza Nástroje, CNC vrtání Panel Nástrojů Utensili Tornio

Hodnocení 

173.02 Kč

-4%

182.10 Kč

Nový produkt

1 ks

Štítky: ego soustružnické nástroje, Feecy, boční frézování nástroj, vnitřní závit nástroj, velká nuda, bar, Min, malé nudné řezačky, bar hss, orion, nudné bar držák nástrojů.

MIMO Factory outlet SNR SNR0013 SNR0013M16 řezání Závitů Soustružení Soustružnické Nástroje Držák CNC vrtací tyče CNC Nástroje Utensili Tornio Vítejte OYYU Champions League Store vlády jen ukazují, součástí našich výrobků,mnoho produktů nebyl nahrán do obchodu, pokud nemůžete najít nástroje, které potřebujete, nebo pokud máte jakýkoliv dotaz,prosím, kontaktujte nás,dáme vám odpověď co nejdříve. Vlastnosti Produktu: 1. Vysoká tvrdost, silné a nositelné. 2. Odolnost proti opotřebení je 30 krát vyšší než běžné nástroje. 3. Život je pětkrát, že z obecné CNC nástroje. 4. Vzhled je krásný a technologie zpracování je precizní. 5. Stále se zlepšovat a usilovat o dokonalost Balení obsahuje: 1ks otáčení nástroje(včetně karbidu vložky) Upozornění: 1. Tento nástroj držitele v salesprocess neobsahuje karbid vloží,obrázek je jen pro referenci.Ale budeme posílat další příslušenství ,patří Šroub a Klíč. 2.Vzhledem ke světlu, image produktu, bude mít trochu barvy rozdíl.

O nás:

One-stop platformu zadávání veřejných zakázek pro "OYYU" CNC nástroje. Dodavatel kvalitních řezných nástrojů. Založena v roce 2013, společnost se zabývá především v oblasti zahraničního obchodu export. Obchodní vytvořila velmi vyspělý logistický kanál pro mnoho let. Spokojenost zákazníků je vysoká, a výrobky mohou být dodávány na svět rychleji a lépe. Společnost hlavně vyrábí CNC dříku, CNC nože, závitové nože, carbide end mill, klepněte na tlačítko a vrták. Herectví hlavních značek CNC čepele: MITSUBISHI, Taegutec, KORLOY, ZCC.CT, KYOCERA, Tungaloy, Sumitomo, vargus, HITACHI, DIJET, ISCAR. Řezné nástroje jsou známé jako "průmyslové zuby", a jejich produkty jsou široce používány v mnoha oblastech, jako je strojírenství, automobilový, zpracovatelský průmysl, výrobní formy průmyslu, leteckého průmyslu, národní obranný průmysl, ocelářský průmysl, elektronický průmysl, atd., což je nenahraditelná v moderním průmyslu. Roli. "OYYU" se zavazuje zákazník první a postupovat vpřed. Naše společnost může poskytnout kompletní podporu řešení pro obrábění a výroby podle různých potřeb zákazníků.

Vložit Vlákno insrts
Použití Vnitřní Soustružení Nástroj
Povlak černé provedení
Materiál HSS
Číslo Modelu SNR0013M16
barva černá
Tvrdost 45-48 HRC
Délka 150mm
Značka OYYU
Průměr 13mm

Související produkty