Domácí Ultrazvukový Rozprašovač Inhalátor Mini Automizer Kompaktní Kapesní Přenosné Inhalátory, Rozprašovače Mlhy Výtok Astma

Hodnocení 

166.96 Kč

-37%

265.15 Kč

Nový produkt

1 ks

Štítky: pro domácí, levné rozprašovač machine, léčebné inhalace, plastové nosní inhalátor, klíčenka mini, dospělý astma, Splice, kompresor inhalovat rozprašovač, hra kapesní přehrávač, hřeben harmoniku.

Vážený Zákazníku

Všechny Domácí Péče Sledovat v našem obchodě jsou 100% zbrusu nové, funkční a pečlivě zkontrolovat před odesláním ven. Objednat nyní s důvěrou!

Vlastnosti:

1. Kapesní typ sítě, malé a lehké, snadné atomizace kdykoliv a kdekoliv. Nezávislé atomizace komponenty, jeden-klepněte na tlačítko demontáž, snadné čištění a dezinfekci, vyhnout přenosu infekce. 2. Mlha objem je velký, atomizace je v pořádku, je velikost částic ≤3.7 µm a absorpci léčiva je dostačující. Mikroporézní sprej tablety, atomizace rychlost ≥0,25 ml/min, zbytková množství tekutého léku je méně než nebo se rovná 0,5 ml, hospodárné využívání. 3. Přes piezoelektrický prvek, nízkošumový design, je tišší, osvětlení znamená normální provoz, blikající znamená žádné baterie nebo nedostatečné napětí, když není tam žádný lék v šálku nebo napětí je nedostatečné, to se automaticky vypne. 2 AA alkalické baterie, nebo pomocí USB napájecího kabelu.

Specifikace

Název produktu: Grid rozprašovač Tekutý přípravek reziduí: ≤0.5 mL Atomizace rychlost: ≥0,25 ml/min Atomizované částice: o ≤3.7 µm Medicína cup kapacita: minimální cca 0,5 mL maximální 10mL Hluk: ≤50 db (A) Pracovní frekvence: 110KHz±10% Spotřeba: 2.0 W Konfiguraci napájení: DC5V/1000mA USB napájecí kabel nebo 2*1.5 V (2 sekce Č. 5 AA alkalické, produkt neobsahuje baterie) Materiál: ABS+PP

Seznam balíčků:

1 * rozprašovač 1 * pro dospělé maska na obličej 1 * dětská maska na obličej 1 * atomizované náustek 1 * kryt proti prachu 1 * USB napájecí kabel 1 * angličtina uživatelská příručka 1 * skladovací vak 1 * color box

Použití:

1. Odstranit horní kryt, vzít pohár a silikonové těsnění. 2. Přidat 30 ml čištěné vody do Vodní nádrže, hladina vody by měl být 3-5 mm nad vnější silicon prsten. 3. Vyplnit medicíny šálek z poloviny plná. dal pohár do komory. 4. Znovu namontujte horní kryt bezpečně s silikonové těsnění. (Poznámka: nejlepší atomizace teplota v komoře je 30℃/8℉) Prosím, použijte slanou vodu nebo TEPLÉ(NE vroucí) vody, aby sterilizovat příslušenství.

Čisté:

1. Nepoužívejte opláchněte pohár přímo s tekoucí vodou 2. Čištění povrchu medicíny šálek, medicínu poháru mohou být odstraněny samostatně, a hlavní stroj nelze prát s vodou. 3. Nemůžeš dotknout sprej čisté spreje port s ostrými věcí, jako jsou bavlněné tampony a párátka.

Značka JZIKI
Keyword8 rozprašovač stroj přenosný kompresor rozprašovač stroj Rozprašovač
Číslo Modelu JK101019
Klíčové slovo 4 Přenosné Rozprašovač
Původ Čína Pevniny
Klíčové slovo 3 Pro Děti, Dospělé Astma Inhalátor
Klíčové slovo 5 Mini Kapesní Přenosný Automizer
Klíčové slovo 1 Ultrazvukový Rozprašovač
keyword6 lékařské zařízení lékařské stetoskop oxymetr lékaře
Klíčové slovo 2 rozprašovač machine
Keyword7 přenosný ultrazvukový rozprašovač rozprašovač kompresor

Související produkty