Screen Protector Tvrzené Sklo Pro Oneplus 7T Pro s otisků prstů odemknout UV Skla film plný kryt pro Oneplus 7T Pro

Hodnocení 

282.23 Kč

-33%

427.57 Kč

Nový produkt

1 ks

Štítky: zpět film oneplus 7 pro, oneplus 8 pro screen protector uv, a30 sklo, Náladu, chránič realme 6 pro, Wolfsay, 6t oneplus screen protector, oneplus 7t screen protector, kryt obrazovky, anti spy xiaomi.

Upozornění:

To by mělo trvat více pacientů nainstalovat glass protector:

Krok 1 : Čištění obrazovky s mokré otřete hadříkem a odstraňování každém případě od vás telefon

Krok 2 : Držet klíčové dírky s etiketou,a pak použít nůž nebo nůžky otevřené tekuté lepidlo box,umístěte jej na obrazovce(To je doporučeno, že lepidlo se nalije zcela.Lepidlo, které kapky na obrazovce nemůže mít vzduchové bubliny, pokud je vzduchu bubble, použití jehly k propíchnutí vzduchové bubliny pustit vzduch. )

Krok 3 : masku sloupněte fólii ze skla,pak umístěte chránič obrazovky do vhodné polohy na vašem zařízení POMALU .PROSÍM, ZVEDNĚTE A ZATLAČTE NA SKLO NECHAT LEPIDLO ŠÍŘENÍ,NECH TO AUTOMATICKÉ ROZPTÝLENÍ.(Velmi důležité)

Krok 4 : Počkejte asi půl minuty nechat lepidlo šíření a úroveň.

Krok 5 : Pokud je lepidlo přetečení, otřete ji pryč s čistým hadříkem.Po kontrole zachování kritérií pro mobilní telefon tvrzené film, lampa se obrátil sem a tam několikrát kolem okraje telefonu, a po 3 sekundách počáteční vytvrzení (ne uprostřed), na okraji lepidla byla zničena znovu, dokud lepidlo přetekl. (Zabránit bílé okraje nebo dlouhé bubliny na okrajích)

Krok 6 : Počkejte, pro výfuk na dokončení, poté, co lepidlo přetéká čistě, po umístění standard temperované film je spokojen, obrátit se na světlo.Jinak vyřazen materiál.

Krok 7 : Ozařování mobilní telefon pod UV lampou a třeba osvětlit dvakrát po dobu asi 3 minuty k dosažení plně vyléčen pozici.

Krok 8 : Vymažte obrazovku a vypněte UV lampu pro opakované použití.

Dávejte pozor, aby UV lepidlo proudí do otvoru reproduktoru.

balíček:

1ks:1*UV lampa + 1*tvrzené sklo+ 1*lepidlo 2pc: 1*UV lampa + 2*tvrzené sklo+ 2*lepidlo, Prosím, vyberte správnou velikost podle vašeho modelu mobilního telefonu!!!

Edge-to-edge Pokrytí Ano
Materiál uv glasss
Balíček Ano
Typ Přední Fólie
Značka Feitenn
Číslo Modelu UV Sklo film plný kryt pro Oneplus 7
Použití mobilní telefon
S Maloobchodní Balení Ano
Kompatibilní Telefon Značky Oneplus
Model Pro Onplus 7Pro/Oneplus 7T Pro
Funkce Screen Protector s otisků prstů odemknout

Související produkty