Kolo Nohy Vysokotlaké Čerpadlo Přenosné Mini Kolo Čerpadla Nožní Kolo Pneumatiky Hustilka S Manometrem Cyklistické Doplňky

Hodnocení 

151.61 Kč

-22%

194.43 Kč

Nový produkt

1 ks

Štítky: kolo pneumatiky remive, mini čerpadlo vody, bicycl, čerpadlo vody, krém hlava čerpadla, vzduchu nožní pumpa, klitoris čerpadla, kolo přenosné čerpadlo, digitální pneumatiky huštění, měřidla pneumatik.

Body:

1、Přesné Měřidlo Tlaku: Max 160 PSI/11 bar vysoký tlak kapacita mini nožní pumpa s rozchodem, přesné tlaku vzduchu mohou být zobrazeny po nahuštění, což je jednodušší vizuálně vidět a snadno vejde do správný tlak zabraňuje náhodnému prasknutí pneumatiky.

2、Dual Valve Head s Palcem Zámek: kolo pneumatiky nafukovacím čerpadlo 2 v 1 spojené státy americké a francouzské specifikace plynová tryska soupravy, duální hlava čerpadla pomáhá nafouknout všechny druhy kol; žádné adaptéry nebo úpravy potřebné.Palec zámek zajišťuje utěsnění a žádné úniky vzduchu.

3、Širokou Aplikací: Kompatibilní s univerzální spojené státy americké a francouzské ventily; nožní vzduchové čerpadlo nafouknout, pro jízdní kola, elektromobily, motocykly, vzduchový polštář, kroužek plavání, basketbal, fotbal, život bóje, air bed, a žádné nafukovací míče, hračky.

4、Odolné a Stabilní Nožní Pedál: Rozlišovat mezi tradiční a ruční foukání, toto přenosné kolo inflátorová je anti-slip zasouvací pedály, otočné plastové rukojeti a trvanlivé ventily dělá to kolo vzduchové čerpadlo více stabilní a méně kluzké, když nafukování.Rychlé nafouknutí a úspora času, můžete jej použít na dlouhou dobu.

5、Kompaktní a Lehký: kolo podlaha čerpadlo vnitřní a vnější trubky je vyroben z hliníkové slitiny materiálu.Je více odolná proti opotřebení a úspory hmotnosti.Můžete nosit mini velikost kola pumpa v batohu pro nějaké cestování nebo volnočasové aktivity.

Vlastnosti:

1. Profesionální Kvalita: Vyrobeno z hliníkové slitiny, hladký povrch a struktura, silná komprese odpor, dlouhá životnost.

2. Barometr Design: Vybaveny barometrem, real-time zobrazení dat o tlaku vzduchu při nafukování, tak se to nafukuje víc intuitivní.

3. Vysoký Efekt: Vybaven nožní pedál, který může být otevřen do 90 stupňů, použijte své nohy, aby napumpovat, rychlejší a více šetří pracovní síly.

4. Kompaktní Vzhled: Malé rozměry, mohou být umístěny přímo na ruku; více pohodlné nošení; velmi vhodné pro nouzové použití venku.

5. Dvě Trysky: Vhodné pro Francii trysky a NÁS tryska, různé styly splnění různých potřeb.

6. Využití: platí pro jízdní kola, elektromobily, motocykly, automobily, basketbal a všechny druhy míčových her.

Specifikace:

Typ: Čerpadlo s Barometrem

Množství: 1ks

Materiál: hliníkové slitiny

Barva: černá

Barel průměr: cca 4,5 cm/1,8 palcový

Tlak vzduchu: 100PSI

Tlakoměr rozsah: 0-160PSI

Vzduchové potrubí, délka: cca 50 cm/19.68 palcový

Velikost: o 17.3*13.1*7.0 cm/6.8*5.2*2.8" (L*W*H)

Čistá Hmotnost: 402g/14.1 oz

Balení Seznam:

1 * Bike Čerpadlo s Tlak Vzduchu Rozchod

Typ Čerpadlo s Barometrem
Množství 1KS
Vzduchu Délka Potrubí o 50 cm/19.68 palcový
Čistá Hmotnost o 402g/14.1 oz
Barel Průměr asi 4,5 cm/1,8 palcový
Velikost about 17.3x13.1x7.0cm/6.8x5.2x2.8inch
Tlak vzduchu 100PSI
barva černá
tlakoměr rozsah 0-160PSI
Materiál Hliníkové Slitiny

Související produkty