KIDAMI 3-Pack Push Pull Zpět Vozidla Set se Světly a Zvuky Auto, Hračky, Dárky pro děti—Hasičský Vůz, Odtahový Vůz, Dopravce, Náklaďák

Hodnocení 

631.29 Kč

-27%

864.87 Kč

Nový produkt

1 ks

Štítky: tlačítko kamiony, zábavný ručník, herbář, 130 mm, push-pull hračky, květ, ručník, motýl na nos, 150 měřítku, toy truck, led odtahovku.

KIDAMI 3-Pack Push Pull Zpět Vozidla Set se Světly a Zvuky Auto Hračky pro děti—Hasičský Vůz, Odtahový Vůz, Dopravce, Náklaďák

Poměr: 1:50 Velikost: 6.5*2*2.2 palec Materiál: slitina Zinku/ABS plast/guma Vlastnosti: přední kapota, kufr, všechny dveře mohou být otevřeny, zvuk a světlo, vytáhnout zpět Funkce: dekorace, dárky, kolekce Napájení: AG13/LR44 baterie (Není součástí balení) Prosím, kontaktujte zákaznický servis pro hromadný nákup.

Fire Truck—Používá se k záchranné požární katastrofa, to má v pohodě teleskopický žebřík s otáčení o 360 stupňů; Odtahovka—Použít k tažení vadný vozidla, je možné nastavit délku provazu a výšku háku, tažné jiné závady vozidla; Carrier Truck—Používá se pro přepravu automobilů, má dvojité vrstvy, která může nést více vozidel.

KIDAMI vytáhnout zpět, vozidla sada je vyrobena z vysoce kvalitní kov a plast, bezpečné a trvanlivé pro děti k použití. 3 auta, hračky, má světlé barvy, realistický design a rozmanité funkce. To je dobré pro děti rozvíjet průzkum schopnosti, stimulují představivost, rozvíjet zvědavost a tak dále. Děti mohou mít nekonečné množství zábavy při hraní, hrát si s partnery, dát ji na stůl nebo na polici jako dekorace, perfektní dárek pro kluky!

Původ KN(Původu)
Varování NIC
6 cars autíčko
8 autíčko kovové
11 auta pro kluky
Lodí/Námořní Plavidla Další
Materiál Kovové
7 diecast modely aut
3C Certifikát
Stupnice 1
3 odlitek kolekce
Značka KIDAMI
14 truck diecast
Číslo Osvědčení 2020182202014506
12 děti auta
4 kovový odlitek
10 děti, hračky pro kluky
1 Diecasts & Toy Vozidla
15 Vytáhnout Zpět, Vozidla
Certifikace 3C
Věkové Rozmezí > 3 roky starý
Typ Auto
5 diecast 1 50
Čárový kód Ano
Funkce odlitek
2 autíčka pro děti
9 3 letý chlapec, hračka
13 truck hračka

Související produkty