Motocykl nálepka tělo, model logo nálepka helma wind nálepka osobnosti Palivové nádrže nálepka pro Kawasaki ZX-6R 2000-2016

Hodnocení 

91.91 Kč

-15%

108.14 Kč

Nový produkt

1 ks

Štítky: kawasaki motocykl, samolepka, kawasaki nálepka, kawasaki nálepka tank, nálepka ninja, kawasaki tank, nálepka z900, nálepka z800, kawasaki ninja nálepka, kawasaki logo, emblem kawasaki.

Vítejte v mém obchodě * Pokud máte problémy při nakupování, můžete nás kontaktovat kdykoliv. Budeme pro vás odpověď a poskytovat dokonalejší služby. Ať každý kupující mají příjemné nakupování. Popis produktu a popis Conditon: 100% Nové Materiál: CNC Hliník Množství: 1 pár Vzhledem k natáčení proces, tam bude určitá chromatická aberace. Pokud máte jakékoliv dotazy, můžete nás kontaktovat získat skutečné fotografie objektů. Fotografie je pouze pro referenční účely, skutečná položka bude převažovat. Produkty mohou být instalovány a používány bez úprav, snadná instalace, žádné instalační instrukce. Eloxování, není snadné slábnout a nebude rez. Vzhled módní design, vynikající technologie, je více vhodný pro vaše kolo. (Prosím, potvrďte tento produkt je vhodný pro váš motocykl před nákupem.) Vítejte v mém obchodě * Pokud máte problémy při nakupování, můžete nás kontaktovat kdykoliv. Budeme pro vás odpověď a poskytovat dokonalejší služby. Ať každý kupující mají příjemné nakupování. Popis produktu a popis Conditon: 100% Nové Materiál: CNC Hliník Množství: 1 pár Vzhledem k natáčení proces, tam bude určitá chromatická aberace. Pokud máte jakékoliv dotazy, můžete nás kontaktovat získat skutečné fotografie objektů. Fotografie je pouze pro referenční účely, skutečná položka bude převažovat. Produkty mohou být instalovány a používány bez úprav, snadná instalace, žádné instalační instrukce. Eloxování, není snadné slábnout a nebude rez. Vzhled módní design, vynikající technologie, je více vhodný pro vaše kolo. (Prosím, potvrďte tento produkt je vhodný pro váš motocykl před nákupem.)

Značka YALN
Typ Položky Obtisky A Samolepky
Položka Výška 1inch
Položka Délka 1inch
Šířka Položky 1inch
Původ KN(Původu)
Typ Materiálu Vysoce kvalitní plast
Hmotnost Položky 0.15kg
Speciální Funkce Samolepky

Související produkty