SONOFF ZBMINI Zigbee 3.0 Two-Way Smart Switch APP Dálkové Ovládání Pracuje S eWeLink Podporu SmartThings Hub Alexa Google Domov

Hodnocení 

214.11 Kč

-40%

356.85 Kč

Nový produkt

1 ks

Štítky: ios domácí automatizace, sonoff, pro domácí, mini sonoff, mini sonoff spínač, přepnout wifi, elegoo pryskyřice, bme680 senzor, aqara, programátor alexa.

Popis:

SONOFF ZBMINI je ZigBee-umožnil obousměrný smart switch, který je kompatibilní s různými uzly, včetně SONOFF ZBBridge, Amazon Hub, Samsung SmartThings Hub a Philips Hue Hub. Na ZigBee3.0 protokol dostane ZBMINI a ZigBee bridge být spárován v rychlý způsob. ZBMINI je bezpečnější pro použití u vás doma, který je slíbil, že oheň-důkaz, a plamen-hoření shell. Navíc, AES-128 šifrování zajišťuje bezpečnost je rozšířena na údaje přístroje soukromí, žádný strach o soukromí zveřejňování vašich zařízení. To může být jako Zigbee router pomoci přenosu ZigBee signál, aby zajistily stabilní spojení při více Zigbee zařízení se používají pro váš domov. Pokud máte zájem o obousměrné ovládání, můžete připojit Single Pole Double Throw přepínač jako externí připojení rozšířit kontrolu.

Specifikace:

Vstup: AC 100-240V 50/60Hz 10A Max;

Výstup: AC 100-240V 50/60Hz 10A Max;

Wi-Fi: IEEE 802.11 b/g/n 2.4 GHZ;

Obsah Balení:

1*Smart Switch

Kamery Jsou Vybaveny No
Značka sonoff
Kompatibilita Všechny Kompatibilní
Certifikace CE
Původ KN(Původu)
Stav Sestavy Ready-to-Go
Číslo Modelu Smart Home SONOFF ZBMINI

Související produkty