Malý Bee Drone Gesto Senzor Létající Beel Mini Indukce Zavěšení RC Letadla, Létání Pozastaveno, Děti, Venkovní Krytý Hračky

Hodnocení 

191.18 Kč

-15%

224.92 Kč

Nový produkt

1 ks

Štítky: mini gumové chyby, quadcopt, micro drone, beethoven poprsí, včela plyšová, drone mini, beeled osvětlení, mm čtvereční, dělo popruh, mosasaurus hračka.

Body:

1、Technologické a Zábavná Hračka: Postavený-v poslední generaci infračervený senzor,který je nainstalován na dně případě bee letadel,což je více citlivé.Lehká váha-bezpečnější a plynulejší, když hraje.Vybaven zářící barevné LED světla, pro hraní v noci.

2、Bezpečné a snadné Ovládání: Děti se mohou obrátit na spínač,to bude létat automaticky o 3 sekundy později, poté, co držel hlavu nebo ocas včelí vertikálně.Jedna nebo dvě ruce infračervený senzor ovládání; to bude zastavit létání, když se dotkne jiné objekty;nebo můžete ovládat letu do romote ovládání,to bude bezpečně přistát na skupiny po stisknutí tlačítka ON/OFF na RC。(RC se doporučuje při přehrávání)

3、Čas Zabiják Hračka: To je absolutní zábava dárek nejen pro děti ,ale také úžasné hračky pro rodiče.Způsob, jak se pobavit se svými dětmi po práci nebo o víkendech! Druh děti štěstí taky!

4、Využití Času: Letí až 15 metrů. Doba nabíjení-asi 25 minut.Doba přehrávání-8 Minut.

5、Materiál a Záruka: netoxické ABS+Elektronické Komponenty。1x včelí letadla,1xRC,1x nabíjecí kabel,2x extra křídla,1x uživatele manul.JEDEN ROK ZÁRUKA!

Vlastnosti:

1. Vestavěné nejnovější generace infračerveného senzoru,který je nainstalován na dně případě bee letadel,což je více citlivé.Lehká váha-bezpečnější a plynulejší, když hraje.Vybaven zářící barevné LED světla, pro hraní v noci.

2. Děti se mohou obrátit na spínač,to bude létat automaticky o 3 sekundy později, poté, co držel hlavu nebo ocas včelí vertikálně.Jedna nebo dvě ruce infračervený senzor ovládání; to bude zastavit létání, když se dotkne jiné objekty;nebo můžete ovládat letu do romote ovládání,to bude bezpečně přistát na skupiny po stisknutí tlačítka ON/OFF na RC。(RC se doporučuje při přehrávání)

3. Letí až 15 metrů. Doba nabíjení-asi 25 minut.Doba přehrávání-8 Minut.

4. To je absolutní zábava dárek nejen pro děti ,ale také úžasné hračky pro rodiče.Způsob, jak se pobavit se svými dětmi po práci nebo o víkendech! Druh děti štěstí taky!

Parametry (přibl.):

Materiál: ABS+ elektronické součástky

Doba nabíjení: cca 25 minut

Doba letu: cca 8 minut

Barva produktu: žlutá

Rozměry výrobku: 14*10 cm/5.51*3.94 v

Velikost balení: o 18.2*14.8*7.1 cm/7.17*5.83*2.8 v

Balení: box

Seznam:

Letadla*1

USB nabíjecí kabel*1

Dálkové ovládání*1

Náhradní čepele*2

Poznámky:

Udržujte sáček mimo dosah dětí po produkt je rozbalen.

Poznámky:

1. Prosím, dovolte 1-3cm/0.4-1.18 v chyba vzhledem k ruční měření. 2. Tam může být mírné barevné rozdíly vzhledem k různým displej a světelné podmínky.

Díky za pochopení.

Varování no
Značka MezoJaoie
Téma Fantasy & Sci-Fi
Certifikace Čína certifikované (3C)
Číslo Modelu Malý Bee Drone
Věkové Rozmezí 14 Let A Nahoru

Související produkty