Kovové Mědi Proutkaření Léčivé Pyramidy, Reiki, Kyvadlo Přívěsek Charms Čakra Amulet Chrome gold Evropské Módní Řetězce

Hodnocení 

85.64 Kč

-20%

107.05 Kč

Nový produkt

1 ks

Štítky: amulet slovanské, čakra kámen, kulaté ocelové kuličky, náhrdelník, muži náhrdelník, reiki symbol, měděný drát, proutkaření kyvadlo, ts stříbrný přívěsek, renault talisman.

Kupující musí číst: tak dlouho, Jak alloy šperky je řádně udržován, to může být jasné jako nové, každý den! Tento druh šperky nemusí být opraveny s velmi nákladnou údržbu vody, tak dlouho, jak to vyhýbá kyseliny a alkalické a vlhké prostředí. Vlhké prostředí zahrnuje: koupání, mytí bez mytí, ne na sobě, když se potíte hodně, sušení suchým hadříkem před uložením; když se šperky nenosí, je třeba dát do uzavřené šperkovnice v čase, a vysoušecí by měly být umístěny ve šperkovnici. . Zvláštní údržbu šperků je následující: 1. Šperky je často nahrazují, stejný šperk, je třeba se vyhnout po dlouhou dobu, a to zejména v horkém létě, šperky povlak je vystaven potu na dlouhou dobu, je snadné narušit, takže je dobré se připravit více kusů šperků pro častou výměnu. 2. Dojemné chemické látky, šperky, je snadno poškozen. Vyhněte se přímému kontaktu šperků s voda, parfém, mýdlo, sprej na vlasy, proti molům, mycí prostředek krystal a jiných chemických látek na šperky eroze. Nenoste šperky při spaní, koupání, plavání, nebo namáhavém cvičení. Aroma koupání, chlor v bazénu, a sůl v moři bude způsobit, že některé koroze na šperky, takže všechny doplňky by měly být odstraněny před koupání nebo plavání. 3. Kolize a snadno otřít, pečlivě uschovejte. Nepřekrývají šperky nebo smíchat s nahou úniky. Každý šperk by měl být skladovány odděleně, vyhněte se míchání s jinými šperky nebo tvrdé předměty, aby nedošlo k třít a poškození navzájem. Květina povrchu. Po sobě, otřete používá příslušenství s čistým, měkkým, suchým hadříkem k udržení lesk a trvanlivost šperky. BALÍČKY

Jsme velkou péči balení každý detail, aby bylo zajištěno bezpečné přepravy k vám .Proto, prosím, zkontrolujte, zda balíček před podpisem přijímat ji, pokud je to rozbité nebo poškozené, můžete provádět záznam s dopravcem. Zároveň si můžete vyfotit a poslat k nám, budeme řešit problém pro vás na poprvé.

Přívěsky Typ SOLITAIRE
Pohlaví MUŽI
Materiál Měď
Značka Ya.x
Styl Klasické
Kovy Typ Z Nerezové Oceli
Velikost 20mm
Efekt Zářící
barva Zlatý Chrome
Oem Ano
Jméno kyvadlo
Kompatibilita Mnoho
Tvar\vzor Míč
Tvar pyramida
Původ KN(Původu)
Jemné nebo Móda Módní
Číslo Modelu SL0001
Funkce hypnotický
Území Cakra
Vzhled Dekorace
Typ Položky Přívěsky

Související produkty