C Tvar Magnetické Levitace Montessori Geografie Světa Plovoucí Mapa Světa Tellurion LED Světlo Terrestre Děti Učení Hračky

Hodnocení 

447.68 Kč

-25%

596.91 Kč

Nový produkt

1 ks

Štítky: přenosný subwoofer bass bezdrátové reproduktory, Globe, levitační hůlka hračka, velké magnetické levitace, montessori geografie materiál, leviathan, magnetický levitující globus, magnetické levitational modul, mapa hračka, Mapa.

Román dárek pro děti, přítele, rodiče, Učení, Vzdělávací hračky pro Děti, LED magnetická Zeměkoule tellurion Dítě Narozeniny Hračky

Vlastnosti:

1. Zvláštní magnetické levitace, vizuální efekt: zeměkoule je pozastavena v C-tvaru rámu proti gravitaci, což je nádherný pocit.

2. Ochrana očí LED chránit vaše oči: Tohle je nejen zeměkoule, ale i noční světlo.

3. Automatické adsorpce: Náhlé výpadku napájení, míč automaticky absorbuje a chrání oblasti.

4. Úspory energie a ochrany životního prostředí, velmi energeticky úsporné: globe může pracovat nepřetržitě, pouze o 1.44 kWh za měsíc, ochrany životního prostředí a bez znečištění.

5. Nebojí špinavé, ne vyblednutí, lze prát s zeměkoule: vzhled oblasti se nebojí špíny, můžete drhnout míč povrch, používat více jisti.

Opatření:

1. Když míč je zasáhla a odchýlila od zavěšené dráze země, zeměkoule se nezastaví plovoucí a spadnout na základnu bez pádu.

2. Vyhnout se srážce světa nebo základní s jinými objekty, aby nedošlo k poškození základny nebo v případě náhodného prasknutí celém světě.

3. Ujistěte se, že zastavit na tvrdou vodorovnou plochu. Pokud na ploše není plochý, to nebude plavat, nebo to bude třást.

4. Nepokládejte výrobek základny na železné desky. Tam by měla být žádný velký prostor železného kovu do 20cm kolem základny.

Název: Magnetické Suspenze, C-typ celém světě

Koule velikost: 8,5 cm v průměru (3 palce)

Velikost rámu: 18*4.8*17.3 cm

Koule materiál: ABS

Materiál rámu: Akryl

Příslušenství: koule, C tvar rámu, pomocný pás, manuál, napájecí adaptér

Číslo Modelu vzdělávací hračky
Téma Fantasy & Sci-Fi
Věkové Rozmezí Dospělí
Varování no
Značka AUTOPS

Související produkty