TUO nůž Šéfkuchaře - Profesionální 8 inch Pro Šéfkuchaře Kuchyně Nůž - High Carbon německé Nerezové Oceli - Masa a Zeleniny, Nůž

Hodnocení 

711.31 Kč

Nový produkt

1 ks

Štítky: náhradní nože, nůž šéfkuchaře, čína nůž, kuchyňský nůž, velbloudí kost, carbon nůž šéfkuchaře, 8 nůž šéfkuchaře, 7cr17 oceli nůž, kmotr nůž, vařit maso.

【ZDOKONALIL ŠÉFKUCHAŘE NŮŽ】 Naše Black Hawk Série 8 palcový Šéfkuchaře Nůž je navržen tak, aby být kombinace jednoduché krásy a praktické funkce. Díky speciální kované vysoce uhlíkové nerezové oceli s přesným vakuové tepelné zpracování a dusíku kryogenní kalení zaručuje vynikající tvrdost, pružnost, a trvalý výkon. 【ŠPIČKOVÝ VÝKON】Naši zkušení nože smiths ručně zaostřit neobyčejně ostré hrany s tradiční 3-krok Honbazuke metody 8-12 stupňů na stranu. Full-tang konstrukce s trojitým nýty vestavěné v rovnováze každý nůž a zajistit solidní trvanlivost a vynikající odolnost. 【ERGONOMICKÝ DESIGN】Každou křivku a úhel rukojeť je ergonomicky tvarovaná pro pohodlné a oboustranné držení. Tvar čepele také přináší minimální krájení odpor. Tento nůž šéfkuchaře neúnavně pracuje vedle vás a přináší vám efektivní řezání zkušenosti a co je nejdůležitější, vzrušení zpět do vaření 【ELEGANTNÍ A JEDNODUCHÝ VZHLED】čepel je ručně leštěné do saténový povrch odhaluje ohromující vzhled. Luxusní importované černé pakkawood rukojetí zdůrazňuje harmonii vzhled celého kusu.

Typ Nože
Nůž Typu Kuchařské Nože
Funkce Skladem
Certifikace LFGB
Materiál Z Nerezové Oceli
Značka TUO
Číslo Modelu TC1201

Související produkty