Slunečnice Geometrie Rostlin Art Non tikající Hodiny Moderní Abstraktní Design Stolní Hodiny Visí Nástěnné Hodiny Mandala Květinový Domova

Hodnocení 

654.00 Kč

-28%

908.34 Kč

Nový produkt

1 ks

Štítky: láska stolní hodinky, hodně dřeva nástěnné hodiny, geek tričko, obraz nástěnné lampy, hodiny, čas, diamond malování hodiny obrázek, postel skládací stůl, moderní nástěnné hodiny, velké nástěnné hodiny station, hodiny nástěnné.

Slunečnice Nástěnné Hodiny

Tyto hodiny ukazují čas v vynalézavý způsobem. Unikátní spojení uměleckého objektu a hodiny, unikátní kombinaci umění a funkčnosti. Fascinující sledovat tři rotující disky, přejděte na hodiny, minuty a sekundy. S trochou praxe to není těžké se naučit pro kontrolu času. Tato položka je musí mít pro každý milovník umění. .

Velikosti:

Délka x Šířka x Výška:22,5 cm x 22,5 cm x 4,5 cm

Tichý Pohyb Hodiny Mechanismus

Vysoce kvalitní quartz mechanismus zaručuje přesný čas, tiché sweep second hand poskytuje dobrý spánek a pracovní prostředí.

Produkt Displej

Obalené v černém dřevěném rámu a rotující prvky jsou vyrobeny z plastu.Na vnitřních stranách jsou reflexní, což dává pěkný efekt. Ručně a spustit na sweep motory, které eliminují jak trhaný pohyb a montonous zvuk tikání. Může být uveden na stůl / stůl nebo zavěsit na stěnu.

Platné Umístění Obývací Pokoj
Materiál Těla Plastové
Kombinace Odděluje
Formulář Jeden Obličej
Šířka 22.5cm
Typ Nástěnné Hodiny
Délka 225mm
Typ Displeje Jehla
Funkce Starožitný Styl
Značka Geek Upozornění
Nástěnné Hodiny Typ -
Hybnost Typ QUARTZ
Styl KREATIVNÍ
Materiál Acyklické
vzor abstraktní
Číslo Modelu MK-004
Tvar Náměstí

Související produkty