IP66 Vodotěsné 21 Gauge Pevné Měděného Drátu Pet Oplocení Systému Psa Elektrický Plot Dobíjecí Výcvik Psa Šok Límec Dva Psy

Hodnocení 

1 556.93 Kč

Nový produkt

1 ks

Štítky: muži šok límec, dlaždice, elektrický plot kůň, jednotné pokušení, vastar šok límec, neviditelný plot bazén, zvíře elektrický plot, muž šok límec, neviditelný plot vnitřní, elektrický plot kit.

Balení Obsahuje:

Vysílač x 1

150m Kabel x 1

IP66 waterprof Přijímač límec x 2

Vlajka x 20

Uživatelská manaul x 1

Testování žárovka x 1

Plug x 1 (EU/UK/US/AU pro možnost)

Neviditelné domácí Plotové Systém je přesné, bezpečné a efektivní, což má za následek 100% přesné hranice a bezpečný neviditelný elektrický plot pro ochranu vašeho domácího mazlíčka a držet ho od ostatních. 500 Metrů Extra Silné 1,6 mm 21-Gauge Měděného Drátu v Ceně – oblast Pokrytí je 100% přizpůsobitelné až 0,5 hektaru. Jednoduše pohřbít drát kolem určeného prostoru spolu s součástí obvodu vlajky začít výcvik vašeho psa. Dobíjecí a IP66 Vodotěsný Přijímač Límec -5 nastavitelná úroveň (pípnutí pouze, nízkou šok, střední šok, středně vysoké rázové a vysoké rázové) pro všechny typy psů 8 liber a nahoru (krku velikosti: 7-20 cm) zda jsou plachý nebo tvrdohlavý. Plné nabití obvykle trvá 3-7 dny v závislosti na délce času na svého psa a jeho úroveň aktivity. Více Obojek Systém – Vysílač lze spárovat až s nekonečným počtem přijímač obojky. Proměnné Pole Šířka Ovládání – Umožňuje přesně kontrolovat šířku signálu pole se zvukovou a vizuální drát break ukazatele. Návod k instalaci je k dispozici, aby vám pomohou rychle a přesně nastavit své hranice s dráty skryté v zemi. Průvodce odstraňováním problémů je k dispozici v poslední obraz na levé straně a verze PDF bude zaslán e-mailem po zakoupení výrobku nebo žádost.

Jak Systém Funguje

Vysílač připojení k pohřben hranice drát vysílá neškodný rádiový signál přes vodič. Když váš pes přiblíží k obvodu, přijímač límec začne oprava proces, pípání a šokující, límec zvýší statické šok úrovni, dokud se pes vrátí do hranice.

Hlavní Rysy

Nastavitelný Přijímač Límec - Dobíjecí a vodotěsný s 5 nastavitelná úroveň (pípnutí pouze, nízkou šok a až vysokým proudem)

500 Metrů 21 Gauge Drát v Ceně - Pokrytí plochy až do 0,5 hektaru.

Proměnné Pole Šířka Ovládání - nastavení úrovně výkonu drát vysílání signálu.

Drát Break Ukazatele - vždy, když pohřben drát praskne, bude hlasitý alarm s blikající červené světlo na vysílači.

Rychlost Detekci Anti-Běh Přes - tím rychleji Se váš pes blíží, tím rychleji šoku se zvyšuje úroveň.

Vestavěná Ochrana před Bleskem - Chrání vysílač, přepětí způsobené údery blesku.

Výcvik Vašeho Psa

Je nezbytné, aby vlak svého psa, aby tento systém fungoval. Strávit 15 minut každý den po dobu asi 3 týdnů naučit svého psa, kde je hranice a že by se měl vrátit do bezpečné zóny zastavit statické šok. Místo vlajky (v ceně) na obvodu tak, jak vy a váš pes vědět, kde je hranice, to bude výrazně pomoci s výcvikem.

Doporučuje se, aby neměl svého psa nosit obojek více než 12 hodin po sobě jdoucích a testovací límec pokaždé, když předtím, než jej umístíte na svého psa.

Značka Petguider
Typ Psi
Číslo Modelu TP18
Typ Položky Školení Obojky
Materiál Plastové

Související produkty