RC CellMeter-7 Digitální Kapacita Baterie Kontrola LiPo Životnost Li-ion, Nicd, NiMH Baterie Napětí Tester Kontrola CellMeter7

Hodnocení 

66.83 Kč

-37%

107.70 Kč

Nový produkt

1 ks

Štítky: 2s lipo baterie, střídavý esc, aktuální tester, esr metr, diodový test, mg rc baterie, hodně nimh baterie, kapacita baterie testery, ge li-iontová baterie, baterie cap.

Vlastnosti : 1. Výrobek může být připojen k lithiové baterie, nikl-metal-hydridové baterie a nikl-kadmiové baterie. 2. Výrobek je snadno ovladatelný. Stiskněte MOBILNÍ klíč pro zobrazení napětí a zbývající energie každého baterie v řadě. 3. Produkt je vyroben jemně a přesnost detekce může být s přesností na 0.001 V. Popis: Tento produkt je indikátor napětí, který můžete vyzkoušet napětí a kapacitu baterie, a produkt má vyvážené vypouštění funkce. Specifikace: Velikost: 50*85*20 mm Nabíjecí proud: 0,2 Barva: Černá obsah Balení: 1* zobrazení Napětí Poznámky: 1. Vzhledem k rozdílu mezi různými monitory, obraz nemusí odrážet skutečnou barvu položky. Zaručujeme, že styl je stejný, jak je znázorněno na obrázcích. 2. Prosím, dovolte mírné rozměr rozdíl vzhledem k různé ruční měření.

Velikost 50*85*20 mm
Původ KN(Původu)
barva černá
Nabíjecí proud 0,2 A

Související produkty