MMA Tiger Muay Thai boxu, boxu Sanda trénink prodyšné šortky muay thai oblečení boji šortky, boxerské šortky, mma

Hodnocení 

298.45 Kč

-31%

432.54 Kč

Nový produkt

1 ks

Štítky: mma, černá ruka, boj boxe, krátké boxe thajské dítě, ufc, thajsko muay thai šortky, krátké muay thai, thajské tričko, muay thai tiger, mma krátké.

Dobrý den, můj drahý příteli, děkuji, že jste přišli!Přeji vám a vaší rodině zdraví, šťastný každý den!

1 při nákupu zboží mít jakékoliv problémy, prosím, kontaktujte mě, pokud si nejste jisti vhodnou velikostí, prosím, řekněte mi, v čase, jsem se vybrat to nejvhodnější pro vaše velikost pro vás.

2 vybrala jsem si tebe, budu alibaba oficiální logistiky, zboží ztracené nebo nemůžete dorazit na čas, systém automaticky vám zpět vaše peníze, to je nejbezpečnější logistických řešení, nevýhodou je, že logistické informace aktualizovat pomalu, prosím, buďte ujištěni čeká!

3 našel po obdržení zboží poškozené, chyba měření, méně lodní doprava, lodní doprava, výrobek poslal špatně, nejsou spokojeni s kvalitou produktů, prosím, kontaktujte mě v době, nezapomeňte, prosím, neváhejte a kontaktujte mě, nezmiňuj se o spory, spory bude jen rychlost změny, jak vyřešit problém pomalého, pamatujte, prosím, okamžitě mě kontaktujte, já vám platbu nebo vyměnit výrobek, bude vám dát uspokojivou odpověď!

Přeji vám šťastný nakupování, jsem jménem své rodiny a přeji vám a vaší rodině pokroku v učení, práce je hladká, podnikání je prosperující!

Značka suotf
Fit Hodí věrný velikosti, vezměte si normální velikost
Materiál Polyester
boxerské šortky muay thai boxing šortky
sanda kickbox šortky
Tiger Muay Thai muay thai oblečení
mma krátké thajské šortky
Pohlaví MUŽI
krátké muay thai krátké mma
mma boj šortky boj šortky
Box šortky muaythai
mma šortky krátké muay thai
Číslo Modelu mma šortky
levné mma šortky boxerské oblečení
Vzor Typu Zvíře
šortky mma mma

Související produkty