Elektrické Kosmetické Přístroje Microcurrent Galvanic Spa Masážní Ruční Osobní Face Lift Liftingová Zpevňující Péče O Pleť Obličeje Nástroj

Hodnocení 

1 355.15 Kč

-54%

3 011.35 Kč

Nový produkt

1 ks

Štítky: pánské microcurrent, lumina spa, 2kg mini pračka, microcurrent tvář, krása machin, microcurrent facelift stroj kůže, skin galvanic spa, zkušební verze zdarma, mi masér elektrický, gaelština galvanic spa.

"Černé"Techniky:

Bio micro současná technologie je použití elektřiny teorie polární stejné ion odmítnutí, proti polární iontová přilákat.Kdy použít aktivní esence/mléko/krém s pozitivní ion, použijte MC SPA pozitivní polární proniknout podstatu/mléko/krém do hluboké kůže se přes potní žlázy/ póry, buňky inter-místo.A použít přímé elektřiny zlepšit kůži absorbovat, aby zkrášlit pokožku.Mikro aktuální přizpůsobit je nízká a bezpečný pro lidské tělo, když přímý elektřiny, narazit na něco, co obsahuje kyseliny a soli, alkohol, chemické reakce se stane.Stejným způsobem, když přímý elektřiny projít lidského těla, chemické reakce se stane.MC SPA použít micro současné technologie proniknout podstatu/mléko/krém, a vedoucí ven nečistoty z hloubky pleti.

Funkce:

1.Aktivovat úpadkovou kožních buněk tím, že poskytuje bio mikro proudy pomoci k omlazení kůže obličeje, pomoci utáhnout a zvedněte kůži, pomáhají k odstranění vrásek, jemné linky.

2.Zápas funtional kosmetiky s MC/glavanic lázeňské zařízení, aby se kosmetické účinně Proniknout kosmetické výživa do pleti, pomáhají pokožce absorbovat kosmetické výživy.

3.Rovnováhu PH kůže úrovni.

4.Elegantní zařízení závazné, lokální topení, mikro vibrací a iontové galvanické terapie pro obě oči a obličej péče o pleť

5.Získat lepší efektivity, se navrhuje použít nějaký očí/obličeje krém(ne mastný a není snadné suché snadno)obsahující kyselinu hyaluronovou, jogurt, latic kyselina, hyaluronát sodný, kyselina citronová, citronan sodný, atd.

Popis Mikro aktuální LÁZEŇSKÉHO zařízení:

- Tři úrovně bio micro current/galvanické nízká úroveň, střední úroveň, vysoká úroveň, zařízení upraví micro current/galvanické úrovni podle individuálních .

-Různé volitelné hlavy pro jakékoliv díly z přední hlavy, T část, bradu, a tělo

-LCD displej design.

-Léčba nastavení času design vyžádání.

-Přenosný, pro salon, dům, cestování použití

Ideální pro:

★ Snížení finelines, oční tašky

★ Podporují krevní oběh

★ Lepší péči o pleť nasákly

★ Minimalizaci pórů

★ Kůže zpřísnění

★ Hubnutí

★ Zvedání

★ Anti stárnutí, na detoxikaci

Specifikace:

Nabíjení styl: USB kabel

Vstupní Napětí: 3V

Vstup mikro proud: 25mA

Rozměry výrobku: L133mm*W:60 mm*H25mm, velikost základny: 150 mm*16mm

Hmotnost: 109g

Balíčku včetně :

1 x Micro současné LÁZEŇSKÉ Zařízení

3 x ošetření hlavy

1 x Dcking

1 x USB kabel

1 x Uživatelská příručka

Jak používat:

★ 1.Vyjměte MC LÁZEŇSKÉ zařízení a volitelné ošetření hlavy od sametové sáčku, vyberte si jedno ošetření hlavy, které chcete, a pouzdro kloubu na MC SPA Dlouho stiskněte na 3 sekundy tlačítko ON/OFF pro přepnutí na MC SPA.

★ 2.Stiskněte tlačítko MODE do ion nastavení, možnosti bude blikat, stiskněte tlačítko VYBRAT před možností zastavit flash zvolit ion chceš , +iontů, -iontová může být vybral.Stiskněte tlačítko MODE znovu do síly nastavení, možnosti bude blikat, stiskněte tlačítko VYBRAT před možností zastavit flash zvolit sílu chcete, nízký, střední, vysoký může být vybral.Stiskněte tlačítko MODE znovu do nastavení času, stiskněte tlačítko VYBRAT před možností zastavit flash zvolit léčbu, čas, kdy chcete, 1,2,3,4,5 minut, lze si vybrat.Výše uvedené 3 kroky nastavení dokončené 3 sekundy později, LCD zadní světlo vypne, a spuštění zařízení, nyní můžete začít léčbu.

★ 3.Před použitím MC LÁZNÍ, aby se na léčbu, uživatele, je třeba použít krém/esence na pleť, kde je třeba, aby se léčba.Držte přístroj v ruce a dotknout vodiče na obě strany přístroje, a přesuňte léčba hlavu na kůži kruhu.

★ 4.Během léčby 20 sekund dá oteplování tón lsquobeeprsquo jednou, uživatel může vědět o zařízení, je v práci.Zařízení dokáže detekovat micro současné automaticky, když micro aktuální ne na pracovní zařízení poskytne rychlé oteplování tón, beep-beep,beep-beep, beep-beep 3 krát říct, uživatelská zařízení není v práci, a vypnout přístroj.Když zařízení pracuje a dokončit nastavení času, zařízení bude givce oteplování tón pípnutí-----.Dlouhé stiskněte tlačítko ON/OFF pro vypnutí deivce.

★ 5.Volitelné ošetření hlavy: MC LÁZEŇSKÉ zařízení nabízí 3 různé design ošetření hlavy, uživatel si může vybrat ošetření hlavy podle jejich léčba obvykle prastic, a tam, kde tělo a obličej část potřebuje.

★ 6.Opravy: Pokaždé, když uživatel dokončit léčbu, z MC LÁZEŇSKÉ zařízení, vytáhněte ošetření hlavy čisté zařízení a ošetření hlavy a ujistěte se, že suché.Dát do sametové sáčku a udržet ji.

Pozitivní polar

Proniknout alkalické kapaliny do kůže, reakce kyseliny se stane, škeble nervu, snížení dodávky krve, silné kůže vláken tkáně, zmenšit póry, snížit zánět.

Negativní polární

Proniknout kyseliny alkohol do pokožky, alkalické reakce se stane, stimulovat nerv, zvýšit prokrvení, měkké kůže vláken tkáně, stimulují suchá kůže krevní oběh.

Funkce EMS, Galvanické Ion +/-, Mrtvé Kůže, Odstranění
Technologie Mikro proud Kladných iontů a Záporných iontů
Typ Mytí Obličeje Kartáč
Funkce 1 Omlazení Pleti Face Lift V Tvář Utahování
Typ 2 Galvanic spa beauty stroj
Vítejte Dropshipping/Velkoobchody
Funkce 2 Pleť Omladit Absorbovat Kosmetické Výživy Odstranit Vrásky
Standardní Napětí 100V
Materiál Plastové
Původ KN(Původu)
Napájecí Zdroj Dobíjecí Baterie
Výrobní proces Stroj Vyrobený
Aplikace Pro Komerční A Domácí Použití
Tři hlavy Pro Hlavy T Část Brady a Těla
Typ 1 Multi-Funkce Beauty Zařízení
Značka LISM

Související produkty